דקר אותה למוות 20 פעמים: כתב אישום יוגש נגד בן 14 שרצח את אחותו ההריונית

נדקרה לעיני בנה בעודה בהיריון: בן 14 יואשם ברצח אחותו
המשטרה פענחה את הרצח שאירע באור יום בעיר לוד לפני כחודש, שם נדקרה לעיני בנה איה אבו חג'אג'
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת רצח בלוד 30.11.23
צילום: מד"א

משטרת ישראל פענחה היום (רביעי) את הרצח של איה אבו חג'אג' בת ה-25 מלוד, שנדקרה למוות בעיר, בעודה בהיריון, לעיני בנה לפני כחודש. הרוצח הוא אחיה בן ה-14 שדקר אותה למעלה מעשרים פעמים בכל חלקי גופה. על פי כתב האישום, מי שמילט אותו מהזירה ברכב הוא בן דודו בן ה-15 מחורה שנהג ברכב.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

פעולות חקירה שביצעו חוקרי היחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה, בשיתוף שוטרי תחנת לוד בזירה ובמהלך החקירה, הביאו לזיהוי מספר חשודים במעורבות, תושבי חורה, בהם אביה ואחיה של איה וקרוב משפחה נוסף. בסל הראיות של המשטרה לקראת הגשת כתב האישום, דמה של איה אותר על מכנסי אחיה הדוקר בנוסף לראיות על כך שהאבא שלח את בנו הקטין לרצוח את אחותו.

על אף שאין מניע מובהק לרצח, יש היסטוריה של יחסים אלימים בין האב לבת שנרצחה. במשטרה מייחסים לכל השלושה רצח בצוותא. עם זאת, כל שלושת החשודים מכחישים את מעורבותם במעשה. לפי גורם במשטרה: "גם שהטיחו ראיות בילדים הם שתקו והתנהגו כמו עבריינים בני 30".

ביום הרצח חג'אג' הגיעה במצב אנוש לבית החולים שמיר אסף הרופא, שם הצוותים הרפואיים נלחמו על חייה וביצעו ניתוח קיסרי חירום בניסיון להציל את העובר - ולבסוף נאלצו לקבוע את מותם. 

הפופולריים