קצין בכיר בגלי צה"ל נחקר בחשד שביצע מעשים מגונים בחיילת

קצין בכיר בגלי צה"ל נחקר בחשד שביצע מעשים מגונים בחיילת
תגובת דובר צה"ל: "החקירה בראשיתה ולא ניתן להרחיב בפרטים" • מפקד התחנה שלח מכתב לפקודיו והבהיר כי החיילת מקבלת את מלוא התמיכה והוסיף כי "מוטב שלא יופצו שמועות לא מבוססות או השערות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גלי צה"ל
צילום: עומר פישמן, פלאש 90

קצין ביחידת גלי צה"ל נחקר באזהרה, בחשד לביצוע מעשים מגונים בחיילת. מדובר צה"ל נמסר כי החקירה בראשיתה ולא ניתן להרחיב בפרטים. ככל הנראה השעייתו של הקצין תבחן, אך הוא לא נעצר בשלב זה. מהתחנה נמסר כי "הנושא מצוי בחקירת המשטרה הצבאית ואנו מנועים מלהתייחס לפרטיה. גלי צה"ל תשתף פעולה בכל שידרש".

מפקד גלי צה"ל, דני זקן, פרסם היום (שישי) מכתב לחייליו לאחר ההודעה על דבר חקירת הקצין: "מטבע הדברים בסוגיה רגישה שכזו החקירה והאירועים מסביב נוהלו עד כה מאחורי הקלעים, ומוטב גם כעת שלא יופצו שמועות לא מבוססות או השערות. אני וסגל התחנה הרלוונטי מסייעים למצ"ח בחקירה".

באשר לחיילת, הוא הוסיף כי היא "מקבלת מהרגע הראשון את מלוא התמיכה והליווי. ועם זה חובה להדגיש, לכל אדם ובכלל זה לקצין, עומדת חזקת החפות עד להכרעה בנושא. אני מבקש להזכיר את האמירה הברורה שלי בסוגיה בעת שיחות היוהל"מ, ובשיחות האישיות: מי שיחרוג, יטריד, ינהג באופן לא הולם וכו', יטופל במלוא החומרה ומעבר לכך".

הפופולריים