3 צעירים איימו בנשק על ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן

3 צעירים איימו בנשק על ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן
המשטרה עצרה לחקירה את השלושה, תושבי רמת גן בני 23, 21, ו-17 • שאמה-הכהן: "רכב אאודי, צרח נאצות כלפי ואיחל לי וללהט"בים בשפת ביבים את 'מיטב האיחולים'" • האגודה למען הלהט"ב: "עצוב שעבור גורמים קיצוניים בשם השנאה הכל כשר - גם להט"בופוביה חסרת גבולות שיכלה להסתיים ברצח"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כרמל שאמה הכהן
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

המשטרה עצרה הערב (רביעי) לחקירה שלושה צעירים בחשד שאיימו בנשק על ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן. השלושה, תושבי רמת גן בני 23, 21, ו-17 הועברו לחקירה בתחנת לב תל אביב. ברכבם נמצא אקדח גז וחומרים החשודים כחומרים כסמים מסוכנים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בפוסט שפרסם הערב שאמה הכהן בחשבון הפייסבוק שלו, כתב כי "אחד מהם רץ בטירוף לעבר הרכב שלי תוך שהוא שולף אקדח ומכוון אותו לראשים שלי ושל העוזר שלי שנהג לצידי". שאמה הכהן הוסיף כי אדם המתמודד מולו בבחירות לראשות העירייה איחל שאחותו תחלה בסרטן.

"היום הלכתי במצוות אשתי לשלם את חוב הפירות והירקות שלנו לירקן", כתב שאמה הכהן. "בעודי עומד בפתח החנות ומקשיב לתושבים חלף רכב אאודי, צרח נאצות כלפי ואיחל לי וללהט"בים בשפת ביבים את 'מיטב האיחולים'. לאחר כמה דקות אנו מבחינים באותו רכב חונה באופן עברייני באמצע הרחוב בצד השני של הכיכר כשיושבי הרכב מכונסים 30-20 מטרים במרכז הכיכר".

"עצרנו לצלם אותם ואז אחד מהם פתח בריצה מטורפת אל עבר הרכב וחלון הנהג, תוך שהוא שלף אקדח, כיוון אותו אלינו, צרח את שמי וכינה אותי 'שוטר מלשין'", הוא הוסיף. "עליי לא ניתן לאיים ואותי לא ניתן להפחיד, אבל הפעולה הזו הטילה מורא והכניסה לחרדות עובדות ועובדי עירייה ובני משפחה שלי וכל מה שהפריד בין קביעת זהות ראש העיר הבא בקלפי או ברצח ביריה היה היום לחיצה אחת על ההדק. אנחנו עיר מתוקנת במדינת חוק ולא איזה כפר בעולם השלישי".

מהאגודה למען הלהט"ב נמסר בתגובה: "הערב כוון אקדח לעבר ראש עיירית רמת גן שהאשימו אותו ב'מדיניות פרו-להט"בית'. עצוב שעבור גורמים קיצוניים גם בזמן המלחמה, בשם השנאה הכל כשר - גם להט"בופוביה חסרת גבולות שיכלה להסתיים ברצח. נמשיך לעמוד לצד כל נבחר ציבור שעומד לצדנו. השנאה, הפילוג והלהט"בופוביה לא ינצחו בישראל".

הפופולריים