נאשם ברצח אשתו ליד בנם: "חשד שלא הייתה נאמנה לו"

נאשם ברצח אשתו ליד בנם: "חשד שלא הייתה נאמנה לו"
כתב אישום הוגש כנגד תושב חיפה, בגין רצח אשתו בנסיבות מחמירות ופציעת בנו בנסיבות מחמירות לאחר שניסה למנוע את הרצח
אשר בוחבוט משפט
צילום: פלאש90

הפרקליטות הגישה היום (חמישי) לבית משפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד אשר בוחבוט, בן 49 תושב העיר, בגין רצח בנסיבות מחמירות ופציעה בנסיבות מחמירות של אשתו רחל. בנוסף, בוחבוט נאשם כי פצע את בנו אשר ניסה למנוע את הרצח. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

לפי כתב האישום, היחסים בין בוחבוט לאשתו רחל היו מתוחים והנאשם חשד בצורה מתמדת וללא בסיס שאשתו אינה נאמנה לו. ב-27 בדצמבר, על רקע החשדות שלו, דרש הנאשם מאשתו למסור לידיו את מכשיר הטלפון הנייד שלה. רחל נעתרה לדרישה ומסרה לידיו את הטלפון.

בוחבוט העביר את מכשירי הטלפון של כלל בני המשפחה לידי מכר מבית הכנסת בו התפלל. הנאשם חשד שאשתו מחביאה טלפון נוסף והתגלע ביניהם סכסוך, מה שהוביל להחלטת בוחבוט לרצוח את אשתו. מכתב האישום עולה כי הוא ניגש למטבח, לקח סכין וחזר לסלון שם עמדה רחל עם בנה. כשהבחין בנו בסכין, הוא צעק לו: "אבא לא, אבא לא", אך הנאשם התקרב ודקר את אשתו בחזה. היא נפלה ארצה על גבה חבולה וקראה בשם בנה הקטין.

הנאשם התכופף ודקר את המנוחה פעמים רבות למרות בקשותיו החוזרות של בנו, שצעק וניסה לתפוס את הסכין בידו כדי למנוע את המשך הפגיעה באמו. בוחבוט המשיך ודקר את המנוחה פעמים רבות בחפץ אחר ואף בעט בה בזמן שהתבוססה בדמה. הנער יצא מהדירה כדי להזעיק עזרה ובאותה עת שהו בחדר השינה שלהם שני ילדיהם הנוספים.

 

 

הפופולריים