עבודות שירות בלבד נגזרו על פסיכולוג שביצע עבירות מין במטופלת בת 12

עבודות שירות בלבד לפסיכולוג שפגע מינית במטופלת בת 12
לדברי הנערה ועורכת דינה, הפרקליטות העניקה למטפל פרס ועונש מקל במיוחד, על אף שהרס את חייה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אילוסטרציה, אלימות במשפחה, אלימות כלפי נשים
צילום: גטי אימג'ס

9 חודשי עבודות שירות בלבד נגזרו על פסיכולוג טל רימרצ'וק שביצע עבירות מין חמורות במטופלת בת 12, לצד תשלום 60 אלף ש"ח פיצויים. המטפל הודה בביצוע מעשים מגונים בבת ה-12 במשך חודשים ובכמה הזדמנויות. הוא ניצל את העובדה שהילדה הגיעה לטיפול בלי ליווי, ופגע בה מינית.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

הנערה מסרה באמצעות עורכת דינה אורית חיון כי במקום להעניש בעונש מרתיע, הפרקליטות העניקה למטפל פרס ועונש מקל במיוחד, על אף שהרס את חייה. מפרקליטות תל אביב נמסר בתגובה כי "ההסדר גובש משיקולים ראייתיים ועל דעת נפגעת העבירה". 

פרקליטו של עבריין המין המורשע, עו"ד אסף דוק ושרון נהרי, מסרו בתגובה: "מרשנו נטל אחריות מלאה במסגרת הסדר טיעון וזאת לאחר שחלק מטענותיו התקבלו. כתב האישום תוקן משמעותית ונוגע ברובו לאירועים בודדים ברף חומרה נמוך, שיכולים היו להתפרש באופן שונה אשר אינו מהווה עבירה פלילית. משכך, ההסדר מהווה תולדה של איזונים נכונים בין השיקולים השונים שעמדו על הכף, ולכן הפרקליטות החליטה לאמצו. הסדר הטיעון הינו על דעתה של המתלוננת ובאת כוחה שאישרו את ההסדר וקבלת הפיצוי. צר לנו שהמתלוננת ובאת כוחה ממשיכות להתנהל בזירת התקשורת ולהפיץ טענות כזב".

הפופולריים