עד להודעה חדשה: וויזאייר ביטלה טיסות ליעדים רבים באירופה

עד להודעה חדשה: וויזאייר ביטלה טיסות ליעדים באירופה
חברת התעופה אמנם חזרה לישראל, אך החליטה לצמצם יעדים ותדירות. הנוסעים שכבר קנו כרטיסים צפויים לקבל הודעה בימים הקרובים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מטוס של חברת וייז אייר
צילום: משה שי, פלאש 90

לאחר שהודיעה שהיא חוזרת לישראל: חברת התעופה וויזאייר פרסמה היום (ראשון) כי תבטל מאות טיסות מישראל ליעדים רבים באירופה - וכן תצמצם את תדירות הטיסות ליעדים אחרים. היעדים אליהם יופסקו הטיסות הם המדינות איטליה, בולגריה, יוון, פולין; ומדינות אירופיות אחרות יבוטלו עד להודעה חדשה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

מדובר על פגיעה בעשרות אלפי ישראלים שכבר קנו כרטיסים, בהם למועדים בחופשת הפסח ובאביב. אותם הנוסעים יקבלו הודעת ביטול בימים הקרובים. בתוך כך, החברה מחקה את האפשרות להזמין כרטיסי טיסה מישראל ואליה. וויזאייר ביטלה את כלל הטיסות כבר בחודש ינואר, אך מאז הודיעה כי בתחילת חודש מרץ תחזור לפעול בארץ ולהפעיל טיסות לשישה יעדים, כשלכל יעד שלוש טיסות שבועיות. בין היעדים: לונדון, רומא, קרקוב, בודפשט, בוקרשט וסופיה. 

חברת התעופה ריינאייר הודיעה בתחילת חודש דצמבר על ביטול כלל טיסותיה מכל היעדים לישראל עד חודש פברואר 2024. חברת הלואוקוסט הפסיקה את טיסותיה ארצה ב-7 באוקטובר ומאז דחתה שלוש פעמים את מועד חידוש הטיסות. כמו כן, החלטה זו השפיעה על עשרות אלפי ישראלים שתכננו לטוס לאירופה.

החברת הודיעה כי תחזור להפעיל בחודש מרץ חלק מקווי הטיסה שהיו בתדירות נמוכה בעבר. החברה ביטלה את טיסותיה לישראל במרבית היעדים לחודש פברואר. עם זאת, על פי הערכות מומחים בענף, כניסתן תוביל לירידות מחיר משמעותיות.

 

הפופולריים