שוטר נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בקטינים

שוטר נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בקטינים
על פי החשד, השוטר יצר קשר עם שני קטינים בני 12 ו-14 באמצעות אפליקציית היכרויות וקבע להיפגש עמם בדירת חברו, שם ביצע בהם מעשים מגונים ומעשי סדום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידת משטרה
צילום: דוברות משטרת ישראל

המחלקה לחקירות שוטרים עצרה שוטר ממחוז מרכז בחשד שביצע עבירות מין בשני קטינים בדירת חברו במודיעין - כך הותר היום (שלישי) לפרסום. השוטר נחקר באזהרה בחשד לביצוע מעשים מגונים ומעשה סדום בקטינים ומעצרו הוארך היום בפעם השנייה עד ליום חמישי הקרוב.

השוטר משרת במוקד 100 במשטרה. על פי החשד, הוא יצר קשר עם שני קטינים בני 12 ו-14 באמצעות אפליקציית היכרויות וקבע להיפגש עמם בדירת חברו. במהלך המפגש, על פי החשד, הוא ביצע בהם עבירות מין. אחד הקטינים סיפר על כך לקרובת משפחתו, שיצרה קשר עם המשטרה. הדיווח הועבר למח"ש והשוטר נעצר בשבת האחרונה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי  

ממשטרת ישראל נמסר: "שוטרי תחנת רחובות עיכבו בערב שישי תושב השפלה, עם קבלת דיווח שמסיע ברכבו שני נערים לביתם בעיר בנסיבות מחשידות. עם זיהוי פרטי הנהג ועיסוקו כמוקדן במשטרה, הועבר הטיפול ללא דיחוי למחלקה לחקירות שוטרים כמקובל. משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את החשדות המיוחסים לו. מעמדו, המשך שירותו ואמצעים מנהליים ייבחנו בהתאם להתקדמות החקירה"

הפופולריים