גופת חרדי בן 13 נלקחה לבדיקה; 4 נעצרו ליד אבו כביר

גופת חרדי בן 13 נלקחה לבדיקה; 4 נעצרו ליד אבו כביר
גופתו של הצעיר, שמת הלילה בביתו בבית שמש, נלקחה לבדיקה במכון לרפואה משפטית כדי לשלול חשד לפלילים. מאות חרדים מחו על כך בירושלים ובבית שמש, 21 נעצרו - מהם שלושה בחשד לניסיון פריצה למכון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מחאה על לקיחת גופת חרדי בן 13, 06.02.24
צילום: דוברות המשטרה

21 מפגינים חרדים נעצרו היום (שלישי) בירושלים ובבית שמש בחשד להפרות סדר, על רקע מחאה שפרצה בעקבות לקיחת גופת נער בן 13 שמת הלילה בביתו בבית שמש לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. מהמשטרה נמסר כי ארבעה מהם נתפסו סמוך למכון בחשד לניסיון פריצה, וכן לאחר שחסמו כבישים בקרבת מקום וצעקו מילות גנאי לשוטרות, בהן "שיקסע" ו-"אנטישמים אוכלי אדם".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

בהודעה שיצאה מטעם המשטרה נמסר כי בהפגנות, שהתרחשו בשכונת שמואל הנביא בירושלים ובבית שמש, נעצרו מוחים שתקפו שוטרים והשליכו לעברם חפצים, כשאחד מהם נעצר בחשד לניסיון חטיפת נשק מלוחם מג"ב. עוד נמסר כי המתפרעים השמיעו לעבר השוטרים קריאות גנאי, בין היתר - "נאצים, מחבלים, תחזרו לגרמניה, לכו לעזה".

מהבדיקה שנערכה בגופת הנער בן ה-13, שכללה בין היתר צילומי סי טי, טרם עלו תוצאות שמאפשרות לקבוע את סיבת המוות, ולכן המשטרה מבקשת מבית משפט השלום בירושלים להתיר את נתיחת הגופה. הדיון צפוי להתקיים בשעות הקרובות. על גופו של הנער נמצאו חבלות אך לא ברור אם הן קשורות למותו.

הפופולריים