פרשת "המזוודות הוורודות": 4 החשודות צפויות להודות בהברחת קוקאין בשווי 10 מיליון שקלים מברלין לישראל

פרשת "המזוודות הוורודות": החשודות יודו בהברחת סמים
הצעירות ארבל מזרחי, עידן צאובר, אוראל בן חיים וליה פוני, שנעצרו לפני כשנה בחשד להברחת סמים בנמל התעופה בן גוריון, שהו בגמילה במהלך השנה האחרונה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מהרשת החברתית
צילום: מהרשת החברתית

מחר (שני) צפויות ארבע הצעירות שנתפסו בנתב"ג מבריחות סמים בפרשה שכונתה "המזוודות הוורודות", ארבל מזרחי, עידן צאובר, אוראל בן חיים וליה פוני, להודות בכתב אישום מתוקן במסגרתו יודו בהברחת 15 קילו של קוקאין מברלין בשווי כ-10 מיליוני שקלים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

הצעירות צפויות להיות מורשעות ולאחר מכן ישלחו לתסקיר. בשנה האחרונה חלקן שהו במכוני גמילה סגורים וחלק לקחו חלק בתהליכים גמילה פתוחים. אבל כאמור אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, מחר הן יודו לראשונה בהברחה מברלין. טרם הגיעו להבנות הצדדים בעניין העונש.

הצעירות נעצרו לפני כשנה, לאחר שהגיע מהמשטרה מידע מודיעיני על הברחת סמים מתוכננת בנתב"ג. הבלשים זיהו תנועה חשודה של ארבע נשים שנחתו בטיסה מגרמניה, ועצרו אותן לבדיקה, אשר במהלכה חשפו יותר מ-15 קילוגרמים של קוקאין, שהוסלקו בבקבוקי שמפו ומארזים של תוספי מזון ובריאות. הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי. חשודה נוספת, שהייתה איתן בטיסה נעצרה מחוץ לנתב"ג יחד עם בן זוגה וחשוד נוסף, קרוב משפחתה, שניסה להעלים את הסמים.

 

 

 

הפופולריים