קצין המשטרה שתועד מכה מפגינים - נחקר באזהרה

קצין המשטרה שתועד מכה מפגינים - נחקר באזהרה
השוטר נחקר באזהרה לאחר שתועד כשהוא מכה מפגינים ליד הקריה באוקטובר האחרון • רפ"ק סוויסה נחקר כבר לפני מספר חודשים בחשד שהשליך רימון הלם שלא על פי הנוהל לעבר מפגינים נגד הרפורמה המשפטית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

השוטר רפ"ק מאיר סוויסה ממשטרת תל אביב, נחקר היום (ראשון) באזהרה במחלקה לחקירות שוטרים בחשד לתקיפה, בעקבות תלונה שהוגשה נגדו בטענה כי תקף מפגינים סמוך לבסיס הקריה בחודש אוקטובר האחרון. האירוע בגינו נחקר, תועד והועלה לרשת תחת התיאור: "עבריינים במדים! שוב רואים את רפ"ק סוויסה והצוות שלו באלימות כלפי אזרחים - התנהגות כביריוני שטח של ארגון מאפיה! הם פועלים באלימות כלפי ותיקי צנחנים שמפגינים ללא אלימות בקפלן". 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

 

עורך דין דיאנה שומסקי, המייצגת את סוויסה, מסרה: "מדובר בהפגנה לא חוקית שהתקיימה יומיים אחרי תחילת המלחמה. המפגינים נתבקשו לעזוב ונשארו תוך שהם מהווים סכנה לעצמם ולאחרים. המפגינים הפרו את הסדר וגידפו חיילים שנכנסו לקרייה. מרשי נאלץ לבצע שימוש בכוח סביר, כדין על מנת לפנות את המפגינים מהכביש ולהחזיר את הסדר הציבורי כפי המצופה ממשטרת ישראל במדינה מתוקנת".

סוויסה נחקר במח"ש גם לפני מספר חודשים, בחשד שהשליך רימוני הלם לעבר מפגינים שמחו נגד הרפורמה המשפטית שלא על פי הנוהל להשלכת רימוני הלם.

הפופולריים