הגופה מוחזקת בעזה

אחותו התאומה של עוז נפרדה ממנו: "לא רואה את עצמי חוגגת יום הולדת בלעדיך"

אחותו התאומה של עוז נפרדת: "לא אחגוג יום הולדת בלעדיך"
הדר הבהירה בהספד הפרידה מאחיה התאום כי תשתדל לחגוג את יום הולדתם ה-20 שיחול עוד שבועיים. "יודעת שהוא היה רוצה שאחגוג".
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עוז דניאל מובא למנוחות
צילום: .

משפחתו של סמל עוז דניאל, בן 19 מכפר סבא, נפרדה ממנו היום (שני) לאחר שאתמול הוא הוגדר כחלל צה"ל שנחטף בידי חמאס ב-7 באוקטובר, וניתן להביאו לקבורה לפי ההלכה. אלפים הגיעו ללוות את דניאל בדרכו האחרונה בבית העלמין הצבאי בכפר סבא. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

החטופים שעדיין בשבי - הרשימה המלאה

הדר אחותו התאומה של עוז נפרדה ממנו כשאמרה: "כבר לא אזכה לחבק אותך, לריב איתך מי נכנס ראשון להתקלח או שתצחיק אותי. עוד שבועיים היינו צריכים לחגוג יחד יומולדת 20. ביחד. לא רואה את עצמי יותר מצליחה לחגוג יום הולדת בלי עוז. אני יודעת שעוז לא היה רוצה, בכך והיה רוצה שאחגוג. אשתדל". 

מירב, אימו של עוז ספדה לבנה בדמעות וסיפרה: "עוזי מתוקי שלי. אתמול בבוקר דקות לפני ההודעה הנוראה היה לי חלום. ראיתי אותך עוזי שלי, בין המון אנשים מתרוצץ. רצתי וחיבקתי אותך חזק, היית כל כך יפה ילד שלי. לבשת מדי צה"ל בדיוק כמו הפעם האחרונה שחיבקתי אותך".

"רציתי לקחת איתך הביתה", הבהירה מירב. "אמרת לי בחלום 'אני לא יודע אם אני יכול ללכת'. ביקשתי שתיכנס לרכב. פשטת חולצה, היית יפה תואר ילד שלי הקרנת אור כל כך גדול. ואז התעוררתי מהחלום בבהלה", שיתפה. עוד הוסיפה מירב על כך ש"אעשה הכול כדי להחזיר את הגופה שלך הביתה. נשבעתם לנו, הגנתם עלינו, וחובתנו להחזיר אתכם". 

אמיר, אביו של עוז אמר: "אין מילים שמתארות תחושות של ארבעה וחצי חודשים בידיעה שאתה חטוף. אתמול בשמונה בבוקר קיבלנו ידיעה שאתה אינך בין החיים מ-7 באוקטובר. תודה על הזכות להיות לצידך 19 שנים מדהימות, ילד רגיש, שמחת חיים, חדוות יצירה. תודה על רגעים קסומים וגאווה שהקפדת להעניק לי כאביו. נוח על משכבך לשלום שמור עלינו מלמעלה ושלח כוחות להתמודד". 

הפופולריים