ושוב אתכם: חברות תעופה אמריקניות מחדשות את הטיסות לישראל

ושוב אתכם: חברות תעופה אמריקניות מחדשות טיסות לישראל
יונייטד איירליינס תנחת בארץ לראשונה מזה חמישה חודשים - ותספק טיסות לניו-יורק
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מטוס united airlines
צילום: אי-פי

לראשונה מ-7 באוקטובר חברות תעופה אמריקניות מחדשות את הטיסות לישראל וממנה. הלילה (שבת) תגיע חברת התעופה יונייטד איירליינס ותתחיל להפעיל טיסות לניו-יורק. חזרתן של החברות אמור להוריד את המחירים של כרטיסי הטיסה שהאמירו מאד בחודשים האחרונים. בעוד כחודשיים תתחיל לפעול בישראל גם חברת התעופה דלתא.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בשבוע שעבר דווח בכאן חדשות כי חברת "איזיג'ט" הנחתה את עובדיה במספר נמלי תעופה באירופה להיערך לחידוש טיסותיה לנתב"ג. על פי הדיווח אז, טיסותיה לישראל היו צפויות להתחדש בשליש האחרון של חודש מרץ. בנוסף, דווח על חברות תעופה נוספות הנערכות לחידוש הקווים לישראל.

עוד דווח אז כי גם חברת התעופה ההולנדית KLM הודיעה כי תשוב בקרוב לישראל. החברה ההולנדית תחזיר את קו התעופה שלה לתל אביב החל מ-1 באפריל. בשלב הראשון, הקו יפעל במתכונת של טיסה יומית עם עצירת ביניים בלרנקה להחלפת צוותיה, המסרבים ללון בישראל.

בחודש שעבר הודיעה חברת התעופה הספרדית "איבריה אקספרס" כי תפעיל החל מאפריל ארבע טיסות שבועיות בקו תל אביב-מדריד. גם חברת התעופה "וירג'ין אטלנטיק" הודיעה בשעבר שעבר כי בכוונתה לחדש את טיסותיה בקו תל אביב-לונדון, אולם רק החל מ-5 בספטמבר.

בימים האחרונים חידשו חברות התעופה "לופטהנזה" ו"אייר פראנס" את טיסותיהן לישראל.

הפופולריים