שתי נרצחות בתוך כמה שעות: בת 50 נמצאה מתה ברכבה בצפון, בת 60 נמצאה ללא רוח חיים בעסק בנהריה

שתי נרצחות בתוך שעות: גופות נשים אותרו בנהריה ובגליל
תושבת שפרעם בשנות ה-50 לחייה נמצאה מתה ברכבה באעבלין, בן זוגה הסגיר את עצמו למשטרה • בת 60 אותרה ללא רוח חיים בבית עסק בנהריה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירה רצח אעבלין 3.3.24
צילום: ללא

חשד לרצח: תושבת שפרעם כבת 50 נמצאה הבוקר (ראשון) ללא סימני חיים ברכבה במועצה המקומית אעבלין. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה במקום. המשטרה בודקת אם מותה נגרם כתוצאה מדקירה. בן זוגה, בן 58, הסגיר עצמו למשטרה ונעצר. במקביל, אישה כבת 60 נמצאה ללא רוח חיים בעסק בנהריה. צוות מד"א קבע את מותה. היא נמצאה על ידי חברה שזמן מה לא הצליחה ליצור איתה קשר והגיעה למקום. לאחר כמה שעות המשטרה הודיעה כי גדלה האינדיקציה כי מדובר ברצח. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

משדולת הנשים נמסר: "התעוררנו לבוקר נורא בו התבשרנו על חשד לרצח של שתי נשים בצפון הארץ. מתחילת השנה נרצחו שבע נשים בישראל - עלייה דרמטית בהשוואה לאותה התקופה אשתקד. כל שבועיים נרצחת אישה בישראל, אי אפשר להישאר אדישות למצב שהולך ומחמיר". בשדולה הדגישו כי מתחילת המלחמה האלימות כלפי נשים מחמירה וקראו "להחמיר את האכיפה על הקריטריונים לקבלת נשק, להוציא לפועל את חקיקת חוק הפיקוח הטכנולוגי ולגבש צעדים להתמודדות עם העלייה באלימות כלפי נשים בזמן משבר ומלחמה".

בעמותת "לא לאלימות נגד נשים" מסרו: "ידוע כי במצבי לחימה. מתח וסטרס האלימות במשפחה גוברת והבוקר קיבלנו עדות נוספות לכך. על המדינה להקצות משאבים ולהירתם למאבק המתמשך באלימות זו, כדי למגרה ולשלוח מסר חד וברור - לא לאלימות נגד נשים".

הפופולריים