כאן רשת ב

קובי פרץ, הסילוק מהבסיס וגרסת מפיק ההופעה - "זו עוינות"

קובי פרץ, הסילוק מהבסיס וגרסת מפיק ההופעה - "זו עוינות"
הזמר קובי פרץ לא הורשה להיכנס להופעה בבסיס צה"ל בצפון, כשעה לפני האירוע, בשל קריאות לשרוף את עזה והאג וחלוקת תפילין לחיילים בבסיסים • תגובת דובר צה"ל: "הופעתו של הזמר לא אושרה בהתאם לפקודות בצה"ל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פלאש 90
צילום: פלאש 90

הזמר קובי פרץ לא הורשה להיכנס אמש להופעה שנקבעה בבסיס צה"ל בצפון, כשעה לפני האירוע, בשל קריאותיו לשרוף את עזה והאג וחלוקת תפילין לחיילים בבסיסים - כך פורסם הבוקר (רביעי) בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב. "מה שקרה שם זו עוינות", טען משה מלכה המפיק המוזיקלי, ולא הכחיש את האמירות שנוהג להשמיע הזמר: "אחרי מה שעשו לנו ב-7 לאוקטובר ברור שגם האג תישרף וגם עזה, איפה הבעיה?".

האזינו לריאיון עם משה מלכה בכאן רשת ב

 הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

פרץ אמור היה להופיע מול 700 חיילים בבסיס צה"ל בצפון לאחר קבלת כל האישורים הנדרשים. אלא שההופעה בוטלה לאחר שנעצר הזמר בכניסה, כשעה לפני המופע. "נציג צה"ל אמר לי: 'לאדם אחד אסור להיכנס – קובי פרץ'", אמר מלכה. בתיעוד שהגיע לידי YNET, נשמע הזמר מסביר לאחת הנוכחות את מנהגו לפני הופעות: "בכל מקום אני אומר: 'האג שיישרף, ועזה שתישרף גם'". לאחר שנשאל על כך, ענה מלכה: "בדיוק. אחרי מה שעשו לנו ב-7 לאוקטובר ברור שגם האג תישרף וגם עזה, איפה הבעיה?". 

מלכה טען כי הסיבה לכך שנאסר על פרץ להופיע בבסיסי צה"ל, היא בשל המנהג שלו לחלק תפילין לחיילים: "אמרו לנו שאנחנו עושים הדתה. זה מה שעשה את כל הנזק ולכן לא נתנו לנו להיכנס". בנוסף, נטען כי במהלך האירוע, קובי כינה את אחד הקצינים "אידיוט": "כשקובי יצא משלוותו זה היה רק בגלל התפילין, לא ידענו מה הסיבה עד שיצא המרצע מהשק", אמר מלכה.

(צילום: אלעד מלכה)

תגובת דובר צה"ל: "הופעתו של הזמר לא אושרה בצירים המקובלים בהתאם לפקודות והמדיניות בצה"ל, על כן הזמר התבקש לעזוב. נסיבות והתנהלות המעורבים באירוע ייבדקו והנהלים יחודדו".

הפופולריים