תיעוד חריג מב"ש

ביקש סיגריות בחינם, סורב - וחזר לשסף את גרונו של בעל הקיוסק

ביקש סיגריות בחינם, סורב - ושיסף את גרונו של בעל הקיוסק
יאיר בן עטר, תושב באר שבע בן 43, נאשם בניסיון הרצח של בעל הקיוסק • בבקשת המעצר ציין הפרקליט עו"ד ציון קינן כי "מעשיו של המשיב מלמדים על מסוכנותו לביטחון הציבור שכן מדובר באירוע אלימות קשה אשר בוצע על רקע אכזבתו של המשיב מכך שלא קיבל סיגריות"
נסיון רצח בבאר שבע
צילום: צילום מסך

פרקליטות המדינה הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד יאיר בן עטר, בן 43 מבאר שבע, שבשל אכזבתו מכך שלא קיבל סיגריות שיסף את גרונו של בעלי קיוסק בעיר.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

צפו בתיעוד האירוע:

 

מכתב האישום שהגיש עו"ד ציון קינן מפרקליטות מחוז דרום עולה כי לפני כשבוע בשעות הערב, הגיע בן עטר לקיוסק בעיר באר שבע וביקש מהבעלים שייתן לו ללא תמורה מספר קופסאות סיגריות. בהמשך לבקשתו נתן לו הבעלים מספר סיגריות בודדות ובן עטר יצא מהמקום. לאחר פרק זמן קצר נכנס בן עטר בשנית לתוך הקיוסק ונעמד מאחורי בעלי המקום, אשר היה עסוק בשיחה עם עובדי הקיוסק. אז שלף בן עטר סכין חיתוך שהחזיק בכיסו, הצמיד את להבה לצווארו של בעלי המקום ובתנועת שיסוף מהירה חתך את צווארו ונמלט.

בעל המקום, החל לדמם מצווארו וחבש את עצמו באמצעות חולצתו עד אשר הגיעו כוחות ההצלה ופינו אותו לבית החולים. בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציין עו"ד קינן כי: "מעשיו של המשיב מלמדים על מסוכנותו לביטחון הציבור שכן מדובר באירוע אלימות קשה אשר בוצע על רקע אכזבתו של המשיב מכך שלא קיבל סיגריות". לבן עטר יוחסה עבירת ניסיון רצח.

הפופולריים