רצח בדרום

בת 40 נרצחה באשדוד, בעלה היה היעד: "הוא ירה לאמא בלב"

בת 40 נרצחה באשדוד, בעלה היה היעד: "הוא ירה לאמא בלב"
היורה הגיע לדירה ברחוב ג'ו עמר בעיר וניסה לפגוע בבן זוגה של הקורבן - עבריין שעבר לאחרונה לעיר מרמלה. המשטרה מחפשת אחריו • בנה בן השש של הקורבן זעק: "ירו בה, זה הדם שלה". עד ראייה: "כל הקומה הייתה מפוצצת בכדורים וסימני דם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
 דוברות איחוד הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה

אישה כבת 40 נורתה הבוקר (ראשון) למוות בדירה באשדוד. על פי עדי ראייה, גבר הלבוש במדי חייל נכנס לדירה ברחוב ג'ו עמר בעיר ופתח לעברה באש. לכאן חדשות נודע כי מטרת היורה הייתה בן זוגה של הקורבן, עבריין שעבר לאחרונה מרמלה לאשדוד, שנפצע קשה באירוע. המשטרה פתחה בחקירה ועורכת סריקות אחר החשוד - שאקדחו נמצא.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

החשוד הגיע בשעות הבוקר כאשר הוא חמוש באקדח לבניין היוקרה באשדוד ברחוב ג'ו עמר, וביצע מארב ל"יעד החיסול" בקומה השמינית בה הוא מתגורר. לאחר זמן קצר, יצא מהדירה העבריין המוכר למשטרה, המרצה באשדוד מעצר בית - יחד עם אשתו, ילדיו הקטנים ואחייניתו. החשוד פתח לעברם באש, שממנה נפגעו העבריין, אשתו ואחייניתו. האחיינית, חיילת בצה״ל, הצליחה לטעון את רובה ה-M-16 שברשותה ולהשיב אש, אך ככל הנראה לא פגעה. בשנת 2013 היעד ניצל מניסיון חיסול, אז איבד את רגלו.

האחיינית של העבריין נפצעה באורח קל. הדירה בה התרחש האירוע נמצאת בבניין בו מתגורר ראש העיר, יחיאל לסרי. לאחר האירוע, יצא בנה בן השש של הנרצחת לרחוב, כשמכנסיו מגואלות בדם, וזעק: "הוא ירה לאמא בלב, זה הדם שלה". שכנים נוספים העידו: "האישה נאבקה ביורה. הבעל התקין מצלמה על הדלת, ונעל אותה. כנראה היא פתחה כי ראתה חייל. היא נאבקה איתו".

עדי קוכמן, אחד השכנים בבניין בו התבצע הרצח סיפר בריאיון לכאן רשת על רגעי האימה. "הייתי בדרך לשדה התעופה ושמעתי אזעקת אש. עליתי לבית ואשתי אמרה שהיו יריות, ואני חשבתי שאלה נפצים, בגלל פורים, אבל אז ראיתי אמבולנסים מגיעים. ירדתי לדירה בקומה 8, ניסיתי לפתוח את הדלת אבל לא נתנו לנו להיכנס. זו זירה ממש רצינית, כל הקומה הייתה מפוצצת בכדורים וסימני דם", אמר.

האזינו לריאיון עם השכן עדי קוכמן בכאן רשת ב

הוא הוסיף: "בסוף נתנו לנו להיכנס, ראיתי אישה שוכבת, ואישה נוספת עם רובה M16, כנראה ניסתה לירות בזה שירה בהם. היה עוד אקדח קטן שמונח ביציאה למדרגות, כנראה של היורה. הדיוק כשאני עליתי לבית הוא כנראה ברח. אני מכיר את השכן, הם אנשים נורמטיבים".

פרמדיק של מד"א שהגיע לזירה העיד: "כשהגענו למקום ראינו את האישה שוכבת כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פציעות חודרות בגופה. מיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה תוך כדי פינוי לבית החולים. גבר כבן 38 וצעירה כבת 20 שכבו סמוך, כשהם בהכרה וסובלים מפציעות חודרות בגופם. הענקנו להם טיפול רפואי שכלל חבישות ומתן תרופות ופינינו אותם לטיפול נמרץ כשמצבו של הגבר בינוני והצעירה קל".

הפופולריים