האזינו

חן אלמוג-גולדשטיין: "עדיין חושבת על הבנות שנפרדנו מהן בשבי"

חן אלמוג גולדשטיין: "עדיין חושבת על הבנות שנפרדנו מהן"
אלמוג-גולדשטיין, ששוחררה משבי חמאס עם ילדיה לפני יותר משלושה חודשים: "מקווה שהממשלה עושה הכול כדי להחזיר את החטופים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משפחת גולדשטיין-אלמוג
צילום: ללא

חן אלמוג-גולדשטיין, ששוחררה משבי חמאס לאחר 51 ימים עם שלושת ילדיה - ובעלה נדב ובתה ים נרצחו בשבת השחורה, סיפרה הבוקר (ראשון) בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, על המחשבות על החטופים שנמצאים כבר חצי שנה בשבי: "אני עדיין חושבת על הבנות שנפרדנו מהן לפני יותר משלושה חודשים, על אדם מבוגר שהיינו איתו בהתחלה ועל בחור צעיר. אם עדיין יש בהם רוח, הם היו על הקצה, הייאוש היה גדול מאוד".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

שמות החטופים בשבי חמאס

אלמוג-גולדשטיין אמרה כי במהלך שהותה בשבי, "התחושות היו מאוד קשות, אתה ניזון רק ממה שהמחבלים אומרים לך, חוסר ודאות נוראי" והוסיפה: "אני מקווה שהממשלה עושה הכול כדי להחזיר את החטופים. אין לנו פה זכות קיום אם אנחנו לא יכולים להבטיח להורים שאנחנו שומרים על הילדים שלהם ועושים הכול כדי להגן עליהם או להציל אותם בעת הצורך". 

עוד סיפרה אלמוג-גולדשטיין על ההסתגלות שלה ושל שלושת ילדיה לחיים עם השחרור מהשבי: "שרדנו את התופת ואנחנו מנסים לבנות משהו חדש עם האובדן הכבד, השכול והכאב הגדול על נדב ועל ים. יצר החיים הוא חזק, תמיד היינו משפחה שמחה וצוחקת וזה ימשיך להיות חלק ממי שאנחנו. אנחנו לומדים איך לחיות עם הכאב והאובדן, אנחנו לומדים לקבל שהבכי והקושי הם חלק מהעוצמות שלנו".

אלמוג-גולדשטיין אף התייחסה לאופן שבו ילדיה נהגו במהלך שהותם בשבי: "הילדים גילו קור רוח כבר בחטיפה, הם התנהגו בקור רוח כמו שאבא שלהם נדב היה מטיף להם. הוא היה מבסוט לדעת שהם התנהלו בקור רוח ובביטחון".

 

הפופולריים