המחבל מהדסה הועבר לאסותא; התושבים מתכנננים הפגנה הערב

המחבל מהדסה הועבר לאסותא; התושבים מתכננים הפגנה הערב
העציר הביטחוני מעזה שאושפז אתמול בבית החולים הדסה ופונה משם על פי הודעת הדסה למתקן כליאה - אושפז בבית החולים באשדוד. תושבי העיר זועמים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבשלום ששוני, פלאש 90
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

הפגנה מתוכננת הערב (חמישי) של תושבי אשדוד מול בית החולים אסותא בעיר אליו הועבר העציר הביטחוני שאושפז אתמול בבית החולים הדסה. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

בית החולים הוציא הודעה המתייחסת לנושא: "אנחנו מטפלים כחלק מהמחויבות לשמירה על הדין המקומי והבינלאומי ומסיבות של אינטרסים ביטחוניים, המוגדרים על ידי מערכת הביטחון. בנוסף לצוותי הרפואה מחוייבות מקצועית ואתית ליתן טיפול למי שנזקק. בימים אלו משרד הבריאות עוסק בהסדרת הנושא מול בתי החולים הציבוריים- כלליים בישראל".

הבוקר פורסם כי העציר הביטחוני שאושפז אתמול בבית החולים הדסה בירושלים הועבר לאסותא אשדוד, בית החולים הודיע כי "אסותא לא מכיר או מעודכן בנסיבות מעצרו של עציר זה או אחר ובית החולים איננו צד היכן יטופל".

אתמול פורסם כי עציר ביטחוני שנעצר בעזה מאושפז בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים. הדבר עורר סערה וארגון האוהדים לה פמיליה הודיע שיקיים הפגנה מחוץ לבית החולים. ההורה השכול, הרצל חג'ג', שבתו החיילת שיר חג'ג' נרצחה בפיגוע בארמון הנציב, הגיע לבית החולים למחות על הטיפול בעציר הביטחון. דובר צה"ל הודיע כי העציר אינו מכוח הנוחב'ה. לאחר מכן הדויע בית החולים כי בעקבות הסערה, העצור הביטחוני הועבר בחזרה למתקן הכליאה, ההפגנה שתוכננה בוטלה. 

הפופולריים