חדרו ליד השירותים במכללה: זה אב הבית החשוד שצילם סטודנטים

חדרו ליד השירותים במכללה: זה העובד החשוד שצילם סטודנטים
בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו של חאלד דמראני בארבעה ימים עד ליום ראשון. במשטרה טוענים שניסה לטשטש את מעורבותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מצלמה שהתקין חשוד
צילום: .

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (חמישי) את מעצרו של אב הבית, חאלד דמראני, החשוד בהתקנת מצלמה בשירותי המכללה האקדמית תל אביב יפו בארבעה ימים עד ליום ראשון. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

דמראני מכחיש הכול, אך עם זאת, אין מחלוקת שהוא זה שהביא את המצלמה לממונה על הטרדות מיניות במכללה, ואז מכן נעצר. המשטרה טוענת שלאחר שהסטודנטית איתרה את המצלמה בשירותים היא פנתה אליו לעזרה, והחשוד שלף את המצלמה מהמקום בניסיון לטשטש את מעורבותו. החשוד ועורך דינו טוענים שהסטודנטית המבוהלת ביקשה ממנו לבדוק בתאי השירותים, והמצלמה כבר הייתה מנותקת.

מדובר על מצלמה מיוחדת, שעושים בה שימוש אינסטלטורים, והעבירה בשידור ישיר את המתרחש בתאי השירותים לבעליה. חדרו של אב הבית צמוד לשירותי הנכים המדוברים.

בחדשות הערב בכאן 11 פורסמו אתמול עדויות של סטודנטיות במכללה. הן סיפרו שמדובר בדמות מוכרת בקמפוס, ואחת מהן אף אמרה שהוא היה מסתובב באופן תמוהה בשירותי הנשים.

עובד המכללה, דמראני, נעצר אתמול. הנהלת המכללה כתבה בהודעה ששלחה לסטודנטים: "המכללה רואה את המקרה בחומרה רבה. מרגע שהמקרה הובא לידיעת הנהלת המכללה, היא פעלה באופן מיידי, הן בעדכון קצין הביטחון של המכללה, והממונה על מניעת הטרדות מיניות, וכן בהגשת תלונה למשטרה. אנו משתפים פעולה באופן מלא עם חוקרי המשטרה".

עורך הדין רותם סרי, שמייצג מטעם הסנגוריה הציבורית את אב הבית במכללה האקדמית ת"א-יפו, מסר כי "מדובר באב בית כבן 60 שעובד במשך שנים במכללה ומעולם לא היו כנגדו תלונות. הוא מכחיש את החשדות נגדו ומשתף פעולה באופן מלא. אנו נמצאים בשלבים ראשוניים של החקירה וכבר בשלב זה סבר בית המשפט שהראיות שהציגה המשטרה הן נסיבתיות בלבד. אנו מצפים שהמשטרה תבדוק את גרסתו והוא ישתחרר בהקדם".

הפופולריים