פלסטיני התחזה לרופא בשערי צדק - וסחט את משפחת המאושפזת

פלסטיני התחזה לרופא בשערי צדק - וסחט את משפחת המאושפזת
הזדהה כ"ד"ר אחמד", גנב את כרטיס האשראי של המאושפזת ויצר קשר עם משפחתה - במטרה לדלות ממנה את פרטיו. בשיחה עם אביה אמר לו כי מצב בתו מחמיר וכי הוא נאלץ להכניסה ל"ניתוח דחוף" | השיחה ורגעי המעצר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית החולים שערי צדק התרוקן
צילום: קטי דור

אזרח פלסטיני כבן 26 שחדר לישראל שלא כחוק נאשם הבוקר (רביעי) בהתחזות לרופא בבית החולים שערי צדק בירושלים, גניבת ציוד מאחת המאושפזות במקום וניסיון סחיטה של משפחתה במטרה לדלות פרטי אשראי.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

על פי הודעת המשטרה, הנאשם הזדהה בתיעוד מזויף כתושב ירושלים, ובכך הצליח לקבל טיפול רפואי במרמה מבית החולים. בזמן שהותו במקום, נכנס אל חדרה של הצעירה המאושפזת במקום וגנב מרשותה את הטלפון הנייד, כרטיס האשראי ותעודות נוספות.

האזינו לשיחה שניהל הפלסטיני המתחזה עם המשפחה

בהמשך התקשר הפלסטיני אל אמה של הצעירה והזדהה בפניה "כד"ר אחמד", ואמר לה כי מצבה הבריאותי של בתה החמיר וכי הוא נאלץ להכניסה לניתוח. לשם כך ביקש מהאם לקבל את קוד כרטיס האשראי "על מנת לחייב על הוצאות הניתוח". הנאשם חייג פעם אחר פעם להורים המודאגים תוך שאיים כי אם לא ישתפו עמו פעולה - יפגע בבתם.

ההורים המודאגים פנו בעקבות השיחות אל מחלקת הביטחון בבית החולים, שהציבה אבטחה סביב מיטת הבת. במקביל, המשטרה פתחה בחקירה והצליחה להתחקות אחר הפלסטיני שנעצר סמוך לשער השלשלת בעיר העתיקה בירושלים.

תיעוד: רגעי המעצר בעיר העתיקה בירושלים

בסיום החקירה, הוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות של כניסה לישראל שלא כחוק, התחזות לאדם אחר במטרה להונות, קבלת דבר במרמה, גניבה, שימוש ברכיב חיוני באמצעי תשלום, ואיומים.

הפופולריים