פוענח רצח מרינה מלינובסקי, שגופתה אותרה על הכביש בשכונת התקווה

לאחר חודש וחצי: פוענח רצח מרינה מלינובסקי בשכונת התקווה
החשוד, תושב תל אביב בן 57, הכה את מרינה, רצח אותה והוביל את גופתה לכביש מחוץ לדירתה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אישה מתה שכונת התקווה 19.3.2024
צילום: תיעוד מבצעי צה"ל

המשטרה הודיעה היום (חמישי) פיענחה את רצח העובדת הזרה מרינה מלינובסקי, שגופתה אותרה על כביש בשכונת התקווה לפני כחודש וחצי. נגד החשוד ברצח הוגשה הצהרת תובע ויוגש נגדו כתב אישום. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב פורסם כי מלינובסקי הייתה מוכרת למשטרה בעקבות עבירות סמים, וניהלה מערכת יחסים אלימה עם החשוד ברצח. בעבר היא אף הגישה נגדו תלונה על אונס במשטרה אך חזרה בה כי מדובר בתלונת שווא. 

נזכיר כי ב-19 במרץ בשעות הצהריים התקבל דיווח במשטרת ישראל על אישה בשנות ה-30 ללא רוח חיים עם סימני אלימות מוטלת על הכביש ברחוב זרח בשכונת התקווה בתל אביב. מותה נקבע במקום על ידי גורמי רפואה.

שוטרי תחנת משטרת תל אביב דרום וחוקרי מז"פ הגיעו למקום, החלו בפעולות לסגירת הזירה ואיסוף ממצאים. השוטרים הבינו כי הרקע לאירוע פלילי. לאחר פעולות חקירה, לרבות גביית עדויות ואיסוף ממצאים מהזירה, אותר החשוד, תושב תל אביב בן 57, אשר נעצר והועבר לחקירה במשרדי הימ"ר.

במהלך החקירה התברר לחוקרי הימ"ר כי היתה היכרות מוקדמת בין החשוד למנוחה ובאותו יום של האירוע החשוד היכה את מרינה ז"ל באכזריות בדירתו ולאחר מכן הוציא את גופתה מהדירה לרחוב זרח בשכונת התקווה בתל אביב.

מהחקירה של ימ"ר תל אביב עולה כי הרוצח היכה אותה למוות באכזריות, כיסה את גופתה בסדין והוציא אותה לרחוב. החשוד ממשיך להכחיש את מעורבותו לאורך כל הדרך.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בתל אביב והיום, עם סיום החקירה, הוגשה נגדו הצהרת תובע של פרקליטות מחוז תל אביב. בימים הקרובים יוגש נגד החשוד כתב אישום חמור בגין רצח ועבירות נוספות ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

הפופולריים