רצח בכפר כנא: הקורבן נכנס לרכב ונורה מטווח קצר

רצח בכפר כנא: הקורבן נכנס לרכב ונורה מטווח קצר | תיעוד
שני מתנקשים ירו למוות בנסים חמזה כאיד בן ה-49. כאיד הוא הנרצח ה-74 בחברה הערבית מתחילת השנה | תיעוד מזירת הפשע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נסים חמזה כאיד
צילום: מתוך רשתות חברתיות

נסים חמזה כאיד, תושב כפר כנא בן 49, נרצח היום (שלישי) כאשר שני מתנקשים ארבו לו בזמן ששהה ברכבו וירו בו מספר פעמים מטווח קצר. בתיעוד מזירת הרצח ניתן לראות את כאיד נכנס לאוטו ומייד לאחר מכן רכבם של היורים מאיץ לעברו, והשניים יצאו ממנו ופתחו באש. כאיד הוא הנרצח ה-74 בחברה הערבית מתחילת השנה.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

תיעוד הרצח

הפרמדיקים צרי נבות ומריה טרכטמן סיפרו: "הביאו לנו את הפצוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעות חודרות בגופו, הוא היה ללא דופק וללא נשימה. התחלנו בביצוע פעולות החייאה מצילות חיים ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך טיפול רפואי לבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב".

גבר כבן 50 מנצרת נורה למוות ביום שבת באירוע אלימות בעילוט. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו בזירה. מדובר בנרצח ה-73 מתחילת השנה בחברה הערבית. השוטרים הוזנקו למקום האירוע, החלו בסריקות לאיתור החשודים בירי ופתחו בחקירת נסיבות המקרה. הרקע לאירוע הוא על פי החשד, סכסוך בין משפחות עבריינים.

משטרת ישראל הודיעה ביום שישי כי פתחה בחקירת רצח של מאזן חמדה, תושב לוד בן 69, שנורה למוות בעיר. על פי הודעת המשטרה, חמדה פונה לבית החולים כשהוא במצב אנוש - ושם נקבע מותו. השוטרים פתחו בסריקות אחר מצבעי הירי והחלו לאסוף ממצאים בזירה.

 

 

 

הפופולריים