על רקע התקדמות בגישור

פרסום ראשון: מסתמן הסדר טיעון בתיק עבירות המס של גל הירש

מסתמן הסדר טיעון בתיק עבירות המס של גל הירש
במסגרת התיק שנותר, הירש הואשם בעבירות מס סביב חברה שהייתה בבעלותו, כשהיו הסדרים לנאשמים אחרים בו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גל הירש
צילום: אורן בן חקון, פלאש 90

פרסום ראשון: מסתמן הסדר טיעון בתיק עבירות המס של גל הירש. מדובר בהתיק שנותר לאחר סגירת שני תיקים אחרים ובו מואשם הירש בעבירות מס סביב חברה שהייתה בבעלותו. הצדדים ביקשו הבוקר (שני) מבית המשפט את ביטול מועד ההוכחות, על רקע התקדמות משמעותית בגישור ביניהם. בתיק היו כבר הסדרי טיעון לנאשמים אחרים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

בשנת 2021 הוגש כתב האישום נגד איש העסקים ותא"ל ובמיל', בגין עבירות מס שעשה במסגרת פעילותו הכלכלית בגיאורגיה לפני כ-14 שנים. על פי כתב האישום, הירש לא דיווח, או מסר דיווח כוזב, על חלק מהרווחים שהיו לו, בסך שישה מיליון שקלים. יניב אדם, אביו של הזמר עומר אדם, שנאשם אף הוא באותו תיק, הגיע להסדר עם המדינה.

לאחר הגשת כתב האישום, הגיב אז הירש: "סירבתי לחתום על עסקת טיעון ולהודות בעבירות שלא ביצעתי. אחרי שנים ארוכות של חקירות ועינוי דין, בידיי ראיות ומסמכים מזמן אמת שיפריכו מהיסוד גם את החשד הזה, שהוטח בי שלא בצדק. באותו זמן יתבקש בית המשפט לבחון את האופן החמור בו נהגו בי משטרת ישראל והפרקליטות: כיצד סוכל המינוי שלי למפכ"ל וכיצד נתפרו התיקים, כיצד נוהלה החקירה ומה עשו במאמץ הנואש להפליל אותי בכל דרך אפשרית". 

הפופולריים