מפקח בכבאות נהרג בהתהפכות עם משאיתו ליד ירושלים

מפקח בכבאות נהרג בהתהפכות עם משאיתו ליד ירושלים
ברעננה נהרג הולך רגל מפגיעת משאית וליד אופקים נהרג גבר בן 20 בהתנגשות חזיתית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תאונה כבאית ליד ירושלים צילום משטרה 28.5.24
צילום: משטרה

תומר רפאל, מפקח טכני שנהג במשאית כיבוי אש, נהרג היום (שלישי) בהתהפכות בתאונת דרכים עצמית בכביש 437, שמצפון לירושלים. הוא חולץ על ידי צוות מד"א שקבעו את מותו במקום. פרמדיק מד"א, נדב טייב סיפר: "ראינו את המשאית בין השול לכביש, כשהנהג לכוד ומחוסר הכרה. לאחר פעולות חילוץ מורכבות, נאלצנו לקבוע את מותו".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

תאונת דרכים רכב כיבוי אש, צילום: תיעוד מבצעי מד
תאונת דרכים רכב כיבוי אש, צילום: תיעוד מבצעי מד"א

מוקדם יותר היום, הולך רגל כבן 40 נהרג מפגיעת משאית ברחוב קרן היסוד ברעננה. צוות מד"א שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותו במקום. נהג המשאית נמלט מהזירה וזמן לא רב לאחר מכן, בוחני התנועה עצרו אותו, תושב טייבה כבן 51, בחשד למעורבות בתאונה והפקרת הולך רגל. בתום חקירתו ובהתאם לחומר הראיות בתיק יוחלט האם לבקש בהמשך את הארכת מעצרו.

תאונת הדרכים ברעננה (צילום מבצעי מד
תאונת הדרכים ברעננה (צילום מבצעי מד"א)

בכביש 241 שליד אופקים נהרג גבר כבן 20 בהתנגשות חזיתית בין שתי מכוניות. גבר בן 60 נפצע בינוני. "ראינו את שני הרכבים כשהם בתעלה בצד הכביש ועם סימני פח קשים", סיפר צוות מד"א שהגיע למקום. "באחד הרכבים היה צעיר כבן 20 כשהוא לכוד. במקביל לפעולות החילוץ, ביצענו בדיקות רפואיות והוא היה מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, וסבל מחבלה רב-מערכתית. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום. ברכב השני היה גבר כבן 60, כשהוא בהכרה מלאה וסובל מחבלות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב".

תאונה בכביש 241, ליד אופקים (צילום: מד"א)

בתחילת השבוע נהרגו שני רוכבי אופנוע בתוך פחות משעה, בתל אביב ובחיפה. בתל אביב רוכב כבן 30 נפצע במהלך רכיבה בכביש 1, ליד מחלף קיבוץ גלויות. צוות מד"א מצא אותו ללא סימני חיים ועם חבלה רב מערכתית בזירה, וקבע את מותו.  כ-40 דקות לאחר מכן, רוכב כבן 35 החליק בגשר שמואל ארד בחיפה. גם אותו מצא צוות מד"א ללא סימני חיים ועם חבלה רב מערכתית, וקבע את מותו. 

בסוף השבוע, אילן פייביש, עיתונאי ומייסד מגזין הרכב "טורבו" נהרג יחד עם צחי מנשרי בתאונה בכביש 90 בין קליה לאבנת. השניים בשנות ה-50 לחייהם, ערכו נסיעת מבחן כחלק מעבודתו של פייביש לרכב מסוג פרארי. בנו של מנשרי, נסע מאחורי השניים, וראה לנגד עיניו את המתרחש. התאונה אירעה ככל הנראה כתוצאה מאיבוד שליטה עד שהביאה עלייתו של הרכב באש ושריפתו כליל, דבר שהקשה תחילה על זיהוי הנוסעים.

הפופולריים