אוכל מאשתו, תותים וחומרים קוסמטיים: ראש ארגון פשע מואשם ששיחד סוהר שהכניס לו חפצים לכלא

אוכל מאשתו, תותים ובשמים: ראש ארגון פשע נאשם בשוחד סוהר
עודה קוטייר, אחד האסירים המסוכנים בישראל, הואשם ששילם לסוהר באגף ההפרדה בו הוא יושב בכלא שקמה כדי שיכניס לו חפצים לתא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עודה קוטייר
צילום: ללא קרדיט

הפרקליטות הגישה היום (רביעי) לבית המשפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד ראש ארגון הפשע עודה קוטייר בגין מתן שוחד לסוהר כדי שיכניס לו שלל חפצים לתאו בכלא שקמה. מכתב האישום עלה כי קוטייר פנה לסוהר עבדאללה עזאם, כשישב באגף הפרדה בכלא וביקש ממנו תמורה של 20 אלף שקלים בסך הכול.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בין היתר העביר עזאם לקוטייר על גופו או בתיקו כפפות לאימון, חבלי קפיצה, חומרים קוסמטיים, בשמים, סיגריות, אוכל ביתי שאשתו של קוטייר הכינה, נעליים, טלפון נייד ומטען. הסוהר עזאם הואשם בלקיחת שוחד, הכנסת ציוד לבית הסוהר והעברתו לאסיר.

לפני כשלושה שבועות פורסם תיעוד של קוטייר, אחד האסירים המסוכנים ביותר בישראל כיום, כשהוא יושב עם סוהרים ושותה קפה בתוך החמ"ל המבצעי והמסווג של אחד ממתקני הכליאה של שירות בתי הסוהר. בנציבות שירות בתי הסוהר אישרו שהמקרה, שאירע בזמן כהונתה של הנציבה הקודמת קטי פרי, אכן התרחש. "משירות בתי הסוהר נמסר כי ימים ספורים לאחר כניסתו של מ"מ נציב בתי הסוהר לתפקידו ולאור אינדיקציות חמורות שקיבל באשר להתנהלות שנמשכה שנים ארוכות מול ראשי ארגוני הפשיעה".

עוד נמסר אז כי "מ"מ הנציב מינה ועדת חקירה אשר בחנה את החומרים וגבתה עדויות מקצינים וסוהרים", וכי "הוועדה צפויה להציג את מסקנותיה בפני מ"מ הנציב בימים הקרובים". בעבר נחשד קוטייר שבעזרת מכשירי הטלפון שהוברחו לתאו, ביקש מאנשיו לזרוק רימונים על תא מעצר במחאה על תנאי כליאתו.

הפופולריים