רימון רסס, ירי והרס רב: ביתו של איש העסקים אלי טביב בכפר שמריהו הושחת הלילה | תיעוד

אלי טביב מאוים שוב: כך נראה ביתו שהושחת בכפר שמריהו
ד"ר יובל סמואל, בעלי הדירה שבה התגורר איש העסקים במשך כעשור, סיפר לכאן רשת ב: "אני מפחד, זה מלחיץ מאוד. הבית מרוסק"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלי טביב
אלי טביב צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אלמונים הגיעו הלילה (רביעי) לביתו של איש העסקים אלי טביב, שהיה ריק מאדם, והשחיתו אותו כליל.  לעבר הבית נזרק רימון רסס ובוצע ירי רב בכל הבית עצמו. טביב ומשפחתו עזבו את הבית לפני שלושה ימים, לאחר שגרו שם בשכירות במהלך עשר השנים האחרונות. בעל הדירה, ד"ר יובל סמואל, ביצע בו שיפוץ בימים האחרונים.

עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

שכנים התקשרו לבעל הדירה ודיווחו לו על ההרס שנגרם לבית ולדבריו, הוא חושש מאוד לחייו ורוצה שיועבר המסר שאלי טביב לא ישוב לגור בבית.

בשיחה עם כאן חדשות אמר סמואל: "אנחנו אמורים לעבור לבית בעוד שבועיים. הלילה הגיעו חמושים, גמרו את הבית. הוא לא גר שם יותר, אני אמור לעבור עם משפחה וילדים ואני מפחד. מלחיץ מאוד. הבית מרוסק". סמואל סיפר כי לפני שבועיים זרקו רימון נוסף לעבר הבית וירו על החנות של אישתו לפני כחודש. בסך הכל הותקף הבית בחמישה אירועים שונים.

סמואל, שניפגש עם טביב אתמול טרם המראתו ללוס אנג'לס, סיפר: "הוא היה שונה. אני מכיר אותו הרבה שנים. הוא נראה מאוד מאויים, התנהג מוזר. המשפחה הגישה תלונה במשטרה ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע".

לפני כחודש בדקו חבלני משטרה חפץ חשוד שהונח על שער ביתו מחשש שמדובר במטען חבלה, אך מצאו כי לא מדובר במטען. ב-2012 נזרקו רימוני עשן בשני מקרים שונים לעבר ביתו, כשהיה בעלי קבוצת הפועל תל אביב.

במרץ 2015 בוצע ניסיון התנקשות בטביב שכתוצאה ממנו נפצע קל. בשנת 2014 הורשע טביב עצמו בתקיפת אוהד הפועל תל אביב לאחר שקבוצת אוהדים הפגינה מול ביתו. 

הפופולריים