"אתה על הכוונת שלי": תושב הצפון נאשם כי איים על השר קרעי

"על הכוונת שלי": תושב הצפון נאשם כי איים על השר קרעי
החקירה נפתחה בשבוע שעבר, אז התקבל דיווח על חשד לאיומים שהופנו כלפי השר, מנכ"לית משרדו, וכמה פסיכיאטרים. על פי המיוחס לנאשם, הוא שלח הודעות באמצעות אתר האינטרנט של משרד התקשורת ובהן איים: "לכבוד שר התקשורת והמנכ"לית, אתם על הכוונת שלי, רצח רבין…"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שלמה קרעי
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד תושב כפר יאסיף בן 40 לאחר שנעצר בחשד שאיים על שר התקשורת שלמה קרעי, על מנכ"לית משרדו ועל רופאים ואנשי סגל

החקירה נפתחה בשבוע שעבר, אז התקבל דיווח על חשד לאיומים שהופנו כלפי השר, המנכ"לית, כמה רופאים ופסיכיאטרית בכירה. על פי המיוחס לנאשם, הוא שלח הודעות באמצעות אתר האינטרנט של משרד התקשורת ובהן איים: "לכבוד שר התקשורת והמנכ"לית, אתם על הכוונת שלי, רצח רבין…"

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

עוד מיוחסות לנאשם הודעות מאיימות כלפי פסיכיאטר באחד מבתי החולים בצפון הארץ, שבהן כתב: "יש לך זמן עכשיו ואתה יודע, תתחיל להסתכל ימינה ושמאלה. את הראש שלך אני אערוף". בהמשך שלח על פי כתב האישום איומים נגד הפסיכיאטר המחוזי: "גבר הפסיכיאטר המחוזי זו תפקידך, במידה ולא תפעל אערוף לך את הראש ואערוף לכולם את הראש, לכל מי שמשתף איתך פעולה מהמשטרה".

החשוד אותר ונעצר, ומאז הוארך מעצרו מעת לעת. לדברי משטרת ישראל, עם סיום החקירה הצליחה המשטרה לגבש תשתית ראייתית נגדו והיום הגישה את כתב האישום יחד עם בקשה למעצרו של הנאשם עד תום ההליכים.

הפופולריים