רצח בסגנון דאעש: חלקי גופה נמצאו ביישוב בצפון

רצח בסגנון דאעש: חלקי גופה נמצאו ביישוב בצפון
חלקי גופתו של רביע עראידה נמצאו במספר זירות הקשורות לאירוע. עראידה הוא בנו של שגריר ישראל לשעבר בנורווגיה • ארגוני פשיעה בצפון קיבלו אחריות על עריפת הראש ואיימו: נתקו קשר עם אבו לטיף
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רביע עראידה
רביע עראידה צילום: רשתות חברתיות

"רצח בסגנון דאעש": המשטרה פתחה הבוקר (חמישי) בחקירת הרצח של רביע עראידה, תושב מע'אר בן 43. עראידה הוא בנו של שגריר ישראל בנורווגיה לשעבר פרופסור נעים עראדיה ואחיו הוא יועצו של השר ניר ברקת. על פי הודעת המשטרה, הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין עבריינים. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

ארגוני הפשיעה חרירי, טבעש, נעימי, וחלק מאנשי משפחת מערוף קיבלו אחריות על הרצח בהודעה שהופצה. במשטרה מסרו לכאן חדשות כי ארגון הפשע אבו לטיף נחלש ברחוב, ובפשע אין ואקום. לכן, מיד יתפסו את המקום שלהם ארגוני פשיעה אחרים שחברו לקואליציות. מדובר ברצח בסגנון דאעש שמטרתו אחת - "מסר לכל מי שיזדהה עם אבו לטיף שייקח בחשבון מה עלול לקרות לו".

בהודעה נכתב: "כבר הזהרנו אתכם שוב ושוב לנתק את קשריכם עם הסרטן של אבו לטיף! מעשיכם חוזרים ישר אליכם בכפר הטוב מע'אר כשהאדם המתקרא רביע עראידה. כולכם צפיתם בימים האחרונים באיומים מעמוד הטיקטוק שלו כלפי כל מתנגדי משפחת אבו לטיף - הוא מצא את מותו וראשו נערף כדי שישמש לקח בעבור כל מי שאינו לומד לקח. הוא קיבל את המגיע לו וצפו למעשים כבירים יותר בעתיד בעזרת אללה".

מפרטי חקירה ראשוניים עולה כי הרצח בוצע בתחום מחוז צפון. חלק מהגופה נמצא ליד בוסמת טבעון ועל פי החשד, חלק שני נמצא קרוב למע'אר באזור כלא צלמון. 

הפופולריים