שחקן מוכר וסוכן נעצרו בחשד להטיית משחק בליגה הלאומית

שחקן מוכר וסוכן נעצרו בחשד להטיית משחק בליגה הלאומית
אחרי שהודיעה על פתיחה בחקירה, להב 433 עיכבה את השניים לחקירה בחשד להטיית התוצאה במשחק בין בני יהודה לאום אל-פאחם במחזור הנעילה של הליגה בחודש שעבר. עורך דינו של השחקן: "הוא מסר גרסה מפורטת שמפריכה את החשדות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אום אל פאחם, מחזור הנעילה של הליגה הלאומית
אום אל פאחם, מחזור הנעילה של הליגה הלאומית צילום: פלאש 90

המשטרה הודיעה הבוקר (ראשון) כי עיכבה שני חשודים במסגרת חקירת פרשת הטיית המשחק בליגה הלאומית בין בני יהודה להפועל אום אל-פאחם. החשודים, תושבי תל אביב והרצליה, הובאו לחקירה בלהב 433.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

עורך דינו של השחקן, ניר יסלוביץ, מסר לאחר החקירה: "הוא שיתף פעולה באופן מלא ומסר גרסה מפורטת, אשר מפריכה את החשדות. לא הייתה שום סיטואציה חריגה במשחקו, ואין במעשיו ובסגנונו שום פעולה של הטיית משחקים. הוא סומך על החוקרים שיגיעו לחקר האמת, והעניין יתבהר בהקדם על הצד הטוב ביותר".

במשחק המדובר, שהתקיים במחזור הסיום של הליגה הלאומית, ניצחה בני יהודה את אום אל פחם בתוצאה 1:6, כאשר ניצחון מבטיח את עלייתה לליגת העל. במהלך המשחק ובעקבותיו עלו טענות כי מדובר במשחק "מכור", כשבמקביל מתנהל המשחק על העלייה של עירוני טבריה מול מכבי הרצליה. בסופו של דבר עירוני טבריה ניצחה וסיימה את העונה במקום השני בליגה הלאומית והעפילה לליגת העל - לראשונה בתולדותיה.

מההתאחדות לכדורגל נמסר בעקבות הפתיחה בחקירה: "אנו מפעילים מעקבים ומנהלים בדיקות אכיפה ומניעה שונות באמצעות חברת החקירות לאורך כל העונה וביתר שאת בתקופה האחרונה. החומר הרלוונטי הועבר למשטרת ישראל כחלק ממאבק בלתי מתפשר לשמור על טוהר הספורט. נמשיך לשתף פעולה בכל דרך כדי להבטיח הגעה לחקר האמת".

הפופולריים