יאיר נתניהו נגד צה"ל: אם לא הייתה בגידה, ממה הם מפחדים?

יאיר נתניהו נגד צה"ל: אם לא הייתה בגידה, ממה הם מפחדים?
בנו של ראש הממשלה, שזוכה לאבטחה צמודה במהלך שהותו במיאמי במהלך המלחמה פרסם פוסט נגד מערכת הביטחון
יאיר נתניהו
יאיר נתניהו צילום: פלאש 90

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, תקף הלילה (שני) שוב את מערכת הביטחון בעקבות החלטת בג"ץ לעצור את בדיקת מחדלי 7 באוקטובר בידי מבקר המדינה. בעמוד הטלגרם שלו הוא כתב: "מה הם מנסים להסתיר? אם לא הייתה בגידה, למה הם כל כך מפחדים שיבדקו גורמים מקצועיים ועצמאיים?". נתניהו הבן שוהה במיאמי תחת אבטחה במימון המדינה מתחילת המלחמה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

נתניהו המשיך: "עד היום לא התקבלה תשובה למה לא עדכנו את ראש הממשלה על השיחה בלילה שלפני 7 באוקטובר, למה לא עדכנו אותו על החומר שהתגלה במסגרת הדוח המודיעיני 'חומות יריחו', למה ראשי הצבא והמודיעין טענו כל הזמן שחמאס מורתע, איפה היה חיל האוויר ב-7 באוקטובר?". בסוגריים הוסיף נתניהו: "ועדת חקירה ממלכתית, למרות השם המפוצץ, היא תמיד בראשות שופט בג"ץ ולכן משמשת כמעט תמיד כוועדת טיוח של השמאל".

מדובר בהתבטאות שנייה של נתניהו, ששיתף לפני יומיים סרטון באינסטגרם עם הכיתוב: "שלושה כשלונות קטלניים". דבריו הופנו נגד הרמטכ"ל הרצי הלוי, ראש אגף המודיעין אהרון חליוה וראש השב"כ רונן בר. תחת הכותרת "מלך הקונספציה" הוצגו תמונותיהם של השלושה, עם השאלה "מי מינה אותם?" לתפקידים הבכירים. לבסוף, הוצגה אצבע מאשימה ליו"ר המחנה הממלכתי השר בני גנץ עם הכיתוב: "הם המינוי של איש אחד - מלך הקונספציה". 

הפופולריים