"ארצח אותך": גבר בן 22 אנס ילדה בת שמונה במשך שנתיים

"ארצח אותך": גבר בן 22 אנס ילדה בת שמונה במשך שנתיים
הנאשם הכיר את הקטינה על רקע יחסי חברות עם הוריה • במקרה נוסף, גבר בן 59, אנס ילדה כשהייתה בת 10 - החשוד, תושב קריית חיים, הינו בן זוגה של דודתה • ביהמ"ש בבאר שבע הרשיע את מישאל זוהר בעבירת אינוס בנסיבות מחמירות, לאחר שאנס סטודנטית שלמדה עמו וטען כי היא מנסה להעליל עליו עלילת שווא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידת משטרה
צילום: דוברות משטרת ישראל

כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד ראשד אלעואודה בן 22 מבאר שבע, לאחר שזה ביצע עבירות מין חמורות במשך שנתיים בקטינה בת שמונה. אלעואודה הכיר את הקטינה על רקע יחסי חברות עם הוריה וביצע את עבירות המין החמורות מספר רב של פעמים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

על פי כתב האישום, באחד המקרים, אלעואודה הבחין בקטינה כשהייתה בדרכה להיפגש עם חברתה, אחז את ידה בכוח ולקח אותה לאחד הבניינים באזור - חרף התנגדותה. שם, הפשיט אותה, נגע באיברי מינה וכאשר ניסתה הקטינה לברוח תפס אותה בכוח, השכיב אותה עליו ואנס אותה.

במקרה נוסף, אלוועדה ביקר את הוריה של הקטינה בביתם, ובמהלך הביקור נכנס לחדרה - הרים את חולצתה ונגע בחזה שלה. הקטינה ניסתה לצעוק, אולם אלוועדה הזהיר אותה כי אם תצעק: "ירצח אותה". לאלעואודה יוחסו עבירות של אינוס, מעשים מגונים בקטינה ואיומים.

בתוך כך, המשטרה פתחה בחקירה לפני כשבועיים על אודות גבר בן 59 שפגע מינית ואנס קטינה בת 13 לפני כשלוש שנים - כזו הייתה בת 10. החשוד, תושב קריית חיים, הינו בן זוגה של דודתה של הקטינה, ועל פי החשד בזמן שהנערה התארחה בחופשת הקיץ בבית דודתה, אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים. בעקבות זאת, הוא נעצר והמשטרה צפויה לבקש להאריך את מעצרו.

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע את מישאל זוהר בעבירת אינוס בנסיבות מחמירות, לאחר שאנס סטודנטית שלמדה עמו וטען כי היא מנסה להעליל עליו עלילת שווא. לפי כתב האישום, זוהר והמתלוננת היו בקשר ידידותי, קבעו להיפגש ולצאת לבלות. לאחר שזוהר ציין כי הוא עייף, הם נסעו לבית הוריה של המתלוננת. שם, למרות התנגדותה ותחינותיה שיחדל ממעשיו, הפשיט אותה בכוח, ביצע בה מעשה סדום, ריתק אותה למיטה ואנס אותה.

 

הפופולריים