מחאה בבניין ההסתדרות: "בחירות עכשיו, שביתה עכשיו"

מחאה בבניין ההסתדרות: "בחירות עכשיו, שביתה עכשיו"
פעילי "משנים כיוון" דרשו הכרזה על תאריך ליום בחירות לפני יום השנה לטבח. כביש מספר 2 ו-4 נחסמו לתנועה למשך זמן קצר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הפגנה בבניין ההסתדרות 24.06.24
הפגנה בבניין ההסתדרות 24.06.24 צילום: אדר איל

מפגינים של תנועת "משנים כיוון" הגיעו היום (שני) לבניין הסתדרות העובדים בתל אביב. חלקם אזקו את עצמם לבניין ואחרים נכנסו למשרדי הארגון והתבצרו בפנים, בקריאה להסתדרות להכריז על השבתת המשק, עד אשר יוכרז תאריך בחירות לפני יום השנה לטבח.

מהפעילים נמסר: "ממשלת הדמים ממשיכה להתעסק בפוליטיקה קטנה ולשמור על הכיסא שלה על חשבון האזרחים. אם לא נפעל היום להחלפת ההנהגה, כולנו נשלם את המחיר".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

עינב צנגאוקר, שבנה מתן חטוף בעזה, התייחסה לריאיון של ראש הממשלה בנימין נתניהו: "ויתר על החטופים, הוא החליט לקבור אותם יחד עם מדינת ישראל. נתניהו לא מכוון למיטוט חמאס, אלא למיטוט ישראל - דבריו והתנהלותו מפוררים את החברה הישראלית, פוגעים בקשרים הדיפלומטיים, במאמצים לעסקת חטופים, אין לו כל כוונה להציל אותם. במקום לסיים את המלחמה ולהתפנות למצב בצפון הוא מעדיף למרוח את המלחמה שמשרתת אותו. בשביל הישרדותה של מדינת ישראל, צריך להזיז את נתניהו מהכיסא".

כביש מספר 4 ו-2 נחסמו לתנועה למשך זמן קצר. מהמפגינים נמסר: "כשחטופים מופקרים בעזה, הצפון בוער ומלחמה נוספת מאיימת לפרוץ, הממשלה מפקירה את החיים של כולנו. זה מצב חירום. זה ברור שנתניהו לא כשיר ולא ראוי. המשק צריך לעצור עד שהממשלה המושחתת והכושלת בתולדות המדינה תוחלף. אנחנו קוראים להשבתה כללית של המשק. עכשיו".

החסימה בכביש מספר 4
החסימה בכביש מספר 2 (צילום: אודי סלמנוביץ')
הפופולריים