מסמם, תוקף מינית ומגלח את הראש: עדויות על תוקף סדרתי בת"א

מסמם, תוקף מינית ומגלח ראש: עדויות על תוקף סדרתי בת"א
עמותות סיוע לנשים בזנות העבירו את המידע למשטרה, אך עד כה לא נעצר אף חשוד. המשטרה קוראת לכל מי שנפגעה באופן דומה לפנות אליה ולהגיש תלונה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דרום תל אביב
דרום תל אביב צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

עדויות ומידע שהגיעו לעמותות וארגונים שמסייעים לנשים בזנות באזור תל אביב מעלים תמונת מצב לפיה ישנה תקיפה סדרתית של נשים בדרום העיר בשבועות האחרונים. דפוס הפעולה עליו מעידות נשים שונות הוא כי גבר מסמם אותן, ככל הנראה באמצעות סם אונס, תוקף אותן מינית ולאחר מכן מגלח את ראשן. כך פורסם היום (שני) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

מהמידע שנאסף על ידי גורמי המקצוע שמסייעים לנשים בזירות הזנות - לפחות שש נשים הותקפו על ידי אותו אדם. אך עד כה אף אחת מהן לא הגיעה להגיש תלונה רשמית במשטרה. עמותות הסיוע העבירו את המידע למשטרה, אך עד כה לא נעצר אף חשוד.

מוריה רודל סילפן מנכ"לית המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות: "אנחנו מצפות ממשטרת ישראל שתעשה את כל המאמצים כדי להבטיח שהסיפור הזה יגמר. וכדי לאפשר לנשים האלה שאחנו יודעות שהן לא מסוגלות להתלונן את הביטחון שהן ראויות לו. גם אם מדובר בחצר האחורית של כולנו"

נעמה גולדברג מנכ"לית עמותת "לא עומדות מנגד": "מה שאני מבינה מהנשים גם ככה מדובר באוכלוסיה פגיעה וטראומתית, רובן מכורות לסמים. הן חשופות להשפלות, אלימות ואונס, והבנאדם הסדיסט הזה ניצל את המצב שהן נתונות בו. הן מסתובבות, מנסות להזהיר אחת את השנייה. אנחנו חייבות כחברה להגן עליהן".

במשטרה מסרו כי עד כה הוגשה תלונה על ידי צד שלישי בלבד, ללא פרטים רלוונטיים. כמו כן, המתלוננת המדוברת לא הסכימה לשתף בפרטי הקורבנות למתן עדות ומסירת פרטים. "חוקרי המשטרה פעלו ויפעלו בכלל האמצעים שעומדים לרשותם, בפעילות סמויה וגלויה, בניסיון לעלות על כל פרט שיוכל לקדם את החקירה ולהגיע לחקר האמת", נמסר מהמשטרה, שקוראת לכל מי שנפגע באופן דומה לפנות אליה.

הפופולריים