אם לשניים נורתה למוות בכניסה לביתה בכפר ג'ת; גבר כבן 40 נרצח בלוד

אם לשניים נורתה למוות בכפר ג'ת; גבר כבן 40 נרצח בלוד
מוקדם יותר היום בת 15 נפצעה בינוני מירי בחנות ממתקים בחיפה, ההערכה היא שהירי לא כוון אליה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אילוסטרציה,אוליבייה פיטוסי, פלאש 90
צילום: אילוסטרציה,אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

חשד לרצח בכפר ג'ת: נבילה סנדין בת 42 אם לשניים, נורתה אתמול (שלישי) למוות בפתח ביתה. ככל הנראה יעד הירי היה אחד מיושבי הבית. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בה פעולות החייאה, אך לבסוף קבעו את מותה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

 הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

זמן קצר לפני כן, תושב לוד בן 40 נורה למוות. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים, שם נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת רצח וסריקות אחר החשודים.

נערה בת 15 נפצעה בינוני מוקדם יותר היום מירי כלי רכב חולף בזמן שככל הנראה הייתה בתוך חנות בעיר התחתית בחיפה. נהג אמבולנס שמע את הירי ועצר את נסיעתו כדי לטפל בה. לאחר מכן, פינה אותה לבית החולים. על פי הערכה ראשונית - היא נפגעה בטעות והירי לא כוון אליה. לא נשקפת סכנה לחייה.

הנערה פונתה לבית החולים רמב"ם בעיר. מדוברות בית החולים נמסר: "נערה בת 15 תושבת חיפה פונתה לחדר הלם עם פציעת ירי בפלג גוף עליון. הנערה עברה בדיקות הדמיה ומועברת לחדר ניתוח להמשך טיפול. מצבה מוגדר בינוני ויציב, לא נשקפת סכנה לחייה".

חובש בכיר במד"א שהיה באירוע סיפר: "כשהגענו עם האמבולנס למקום, הוציאו אלינו את הפצועה מהאירוע האלים. היא שכבה על הכביש בהכרה מלאה, כשהיא עם פציעה חודרת. הענקנו לה טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים ופינינו אותה בדחיפות לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה".

הפופולריים