אוהד בעזה 275 יום

אימו של החטוף אוהד יהלומי חשפה את השיר שמקדישה לו כל בוקר: "שבויה באזיקי פחדים"

אם החטוף בשיר שמקדישה לו כל בוקר: "שבויה באזיקי פחדים"
אסתר, אימו של אוהד, סיפרה בריאיון לכאן רשת ב על הטקס האישי שלה ופנתה לבנה: "לא ננוח עד שתחזור, אני מרגישה אותך אוהדי שלי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוהד יהלומי
אוהד יהלומי צילום: באדיבות המשפחה

אסתר יהלומי, אימו של אוהד שחטוף בעזה כבר 275 ימים, שיתפה היום (ראשון) בטקס הפרטי שהיא עושה כל בוקר לבן שלה, פנתה אליו במסר וסיפרה על החיים של בנו, איתן, ששב מעזה לאחר 52 ימים. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

בריאיון לקרן נויבך בתוכנית סדר יום בכאן רשת ב ביצעה אסתר את החלק מהשיר של ירדנה ארזי, "הביתה", שהיא שרה כל בוקר לאוהד. "עד עלות השחר, מתפללת לשלומך, שבויה באזיקי פחדים, אני שומעת צעדים, הביתה, הביתה, אוהד יקר שלי - בלעדיך הם לא אותם חיים".

האזינו לביצוע המרגש של אסתר

אסתר פנתה לפני הביצוע לאוהד, במסר אופטימי, וביקשה שיסיר דאגה מליבו. "אוהדי שלי, אוהדי יהלומי, היהלום הפרטי שלי. אני רוצה שתדע שבת שבע והילדים בסדר, הם בטוחים, אנחנו איתם". היא ביקשה ממנו שיחזיק מעמד עוד קצת: "אנחנו נלחמים עליך כל יום עד לשובך אלינו, ולא ננוח עד שתחזור - אני מרגישה אותך אוהדי שלי".

האזינו לריאיון המלא עם אסתר יהלומי

אסתר סיפרה על שבת השחורה. "תוך כדי האזעקה הראשונה שאלתי מה קורה, והם סיפרו שהם בממ"ד עם הילדים, בפעם הבאה הייתה סביב השעה 14:00. אני כבר לא זוכרת איפה הייתי, בתי איילה התקשרה והודיעה לי 'בת שבע התקשרה אליי ואמרה בזו הלשון אני והבנות בסדר - איתן נחטף ואוהד פצוע בבית".

"אני שומעת את ההודעה הזאת וגנבו לי את החיים. היו לי חיים עד 6 באוקטובר ומאז חיים אחרים לגמרי", סיפרה אסתר. על איתן סיפרה שהוא חזר בפעימה הרביעית: "הוא חשב שאבא לא קיים, אמא נחטפה ולא ידע איפה היא. אחרי 16 ימים הוא פגש את שני גורן, המטפלת שלו".

אסתר הסבירה שעד שאוהד לא יחזור איתן לא יוכל לעבור תהליך אמיתי של שיקום. "הוא נלקח מהבית הבטוח שלו והיום הוא גר בקיבוץ אחר". על אוהד אמרה שהיא "מתגעגעת לחיוך המתוק שלו. אוהד הוא איש טבע, הוא יודע שאמא ובת שבע והילדים מחכים לו".הפופולריים