תאונה קטלנית ליד בית דגן: שב"ח גנב רכב, פגע ברכב אחר וגרם למותה של תיירת מרוסיה

פלסטיני גנב רכב, התנגש ברכב אחר וגרם למותה של תיירת
תושב רמאללה נהג ברכב פרטי שגנב מרחובות, פגע ברכב פרטי סמוך למחלף שפירים, בו נסעה תיירת מרוסיה בשנות ה-60 לחייה יחד עם בתה, שנפצעה באורח קל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת התאונה
זירת התאונה צילום: דוברות מד"א

תיירת מרוסיה בשנות ה-60 לחייה נהרגה הלילה (שני) בתאונת דרכים קטלנית בכביש 412 ליד בית דגן. על פי החשד, שוהה בלתי חוקי מרמאללה גנב רכב פרטי מרחובות, פגע ברכב וגרם למותה של האישה. המשטרה מסרבת לומר האם התאונה התרחשה במהלך מרדף משטרתי.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

מדובר בתאונת דרכים קטלנית במעורבות רכב פרטי שנגנב מרחובות, על פי החשד נהג תושב השטחים, פגע ברכב פרטי סמוך למחלף שפירים, בו נסעה אישה בשנות ה-60 לחייה יחד עם בתה, שנפצעה באורח קל. בתוך כך, השוטרים עצרו לחקירה את נהג הרכב הגנוב, תושב ראמללה בשנות ה-20 לחייו ללא אישורי שהייה בארץ, הוא הובהל לטיפול רפואי במרכז הרפואי תל השומר במצב קשה. בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה ואספו ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה.

חובש מיחידת האופנועים של מד"א, גל סלהוב, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו שני כלי רכב מעוכים כשאחד מהם הפוך על הגג, ברכב ההפוך נלכדה אישה בשנות השישים, היא הייתה מחוסרת הכרה וסבלה מחבלה רב מערכתית, הענקנו לה טיפול רפואי תוך חילוצה מהרכב וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה. מהרכב השני חולץ גבר כבן 30 בהכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה".

הפופולריים