פלסטיני יואשם בתקיפה מינית של שתי נשים בחניון בית חולים שיבא

פלסטיני יואשם בתקיפה מינית של שתי נשים בביה"ח שיבא
החשוד נחקר בגין הפרה הוראה חוקית, ניסיון בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה מגונה תוך שימוש בכח ואיומים מעצרו הוארך עד 12 ביולי. במהלך החקירה שוטרי מרחב דן גילו כי ביצע לכאורה עבירות מין בשתי נשים שונות במהלך אותו השבוע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית חולים שיבא
בית חולים שיבא צילום: עומר פישמן, פלאש 90

כתב אישום יוגש בימים הקרובים נגד תושב שטחים בשנות הארבעים לחייו, החשוד שתקף מינית שתי נשים בבית החולים שיבא תל השומר. החשוד הגיע למרכז הרפואי ללוות בת משפחה לטיפול. במהלך החקירה שוטרי מרחב דן גילו כי ביצע לכאורה עבירות מין בשתי נשים שונות במהלך אותו השבוע. הצהרת תובע הוגשה היום (שלישי) לבית המשפט לפני הגשת כתב האישום.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

במשטרת ישראל התקבל דיווח ב-1 ביולי בשעות הערב על אישה שהותקפה בחניון המרכז הרפואי שיבא ברמת גן. שוטרים שהגיעו למקום והחלו בסריקות איתרו את החשוד יחד עם יחידת הביטחון של המרכז הרפואי. במהלך סריקות, תוך גביית עדות והפעלת אמצעים טכנולוגיים, הצליחו הכוחות בשטח להתחקות אחר זהותו של החשוד והוא אותר במתחם. השוטרים עצרו את החשוד, בן 44, תושב שטחים עם אישור והוא הובא לחקירה.

על פי ממצאי החקירה, שנוהלה בתחנת מסובים, הקורבן הגיעה לרכבה בחניון בית החולים שלפתע החשוד רץ לעברה, חיבק אותה בחוזקה נצמד אליה והפילה לקרקע. לאחר מאבק עיקש של הקורבן, החשוד נמלט. הקורבן קיבלה טיפול רפואי. במהלך החקירה, אותרה מתלוננת נוספת שבתאריך  בשעת לילה בעת שנכנסה לרכבה, החשוד פתח את דלת הרכב תוך שחשף את איבר מינו. הקורבן סגרה מיד את הרכב ונמלטה מהמקום.

החשוד נחקר בגין הפרה הוראה חוקית, ניסיון בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה מגונה תוך שימוש בכח ואיומים מעצרו הוארך עד 12 ביולי. עם סיומה של החקירה הוגשה הבוקר הצהרת תובע ובכוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד החשוד.

הפופולריים