מאבטחים בקרית הממשלה החרימו דגל ישראל ושלט "כולנו חטופים" מרכב של אזרחית

מאבטחים בקרית הממשלה החרימו דגל ושלט מאזרחית
רוני אבני שהגיעה ללשכת רשות האוכלוסין וההגירה סיפרה שנלקחו ממנה הדגל והשלט בכניסה לחניון. בריאיון לקרן נויבך סיפרה: "אם היו אומרים לי,שאנחנו בתקופה מאוד מאוד נפיצה ויש הנחיה כזאת, הייתי לוקחת את זה הרבה פחות קשה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שלט "כולנו חטופים" שהוחרם בכניסה לחניון רשות האוכלוסין
שלט "כולנו חטופים" שהוחרם בכניסה לחניון רשות האוכלוסין צילום: -

רוני אבני הגיעה אתמול (שני) לבניין קריית הממשלה לרשות האוכלוסין וההגירה. מאבטחים שבדקו את רכבה בכניסה לחניון החרימו מתוכו את דגל ישראל ושלט ועליו הכיתוב "כולנו חטופים". בריאיון לקרן נויבך בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב סיפרה כי "התייחסו אליי מוזר, כאילו אני חשודה במשהו".

האזינו לריאיון עם רוני אבני

"הגעתי לקרית הממשלה בתל אביב כשבאוטו שלי יש דגל ושלט. שני השומרים בחניון התחילו לבדוק אותי לאן אני מגיעה, מה אני צריכה לעשות, בדקו לי את הבגאז' לא מעט וביקשו ממני לעצור בצד", סיפרה אבני. "לא הבנתי למה, אבל התייחסו אליי מוזר, כאילו אני חשודה במשהו, או איזה גורם סיכון שרוצה להיכנס לחניון.
בסוף, השומר אמר לי שלא אוכל להיכנס לחניון אלא אם אשאיר אצל השומר את הדגל ואת השלט. רק דגל ושלט".

היא הוסיפה: "זה לא כלי נשק או משהו מסוכן. מיותר לציין כמה הדבר הזה הכעיס אותי והעליב אותי. להסתובב עם דגל זו גם זכות להפגין, כאילו הייתי בהפגנה לפני יומיים, וזה ממש, אני לא מרגישה שום דבר רע בזה שהפגנתי לפני יומיים. אם היו אומרים לי,שאנחנו בתקופה מאוד מאוד נפיצה ויש הנחיה כזאת, הייתי לוקחת את זה הרבה פחות קשה". 

מאגף החשב הכללי נמסר: "פרטי המקרה ייבדקו על ידנו. ככלל, המאבטחים בקריות הממשלה הונחו לפעול ברגישות הנדרשת בימים אלו". 

הפופולריים