האסיר המסוכן וראש ארגון הפשיעה התלונן על יוקר המחייה

האסיר המסוכן וראש ארגון הפשיעה התלונן על יוקר המחייה
עודה קוטייר, המרצה עונש של 18 שנות מאסר, דרש לאפשר למשפחתו להעביר לו סיגריות ומוצרים מאחר והתקציב שניתן לו עבור כך - אינו תואם את יוקר המחייה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עודה קוטייר
צילום: ללא קרדיט

ראש ארגון הפשע עודה קוטייר, שנחשב לאחד מהעבריינים המסוכנים בישראל ושפוט ל-18 שנות מאסר עתר לבית המשפט ודרש לאפשר למשפחתו להעביר לו סיגריות ומוצרים, למרות שהוא נתון בהפרדה ואינו זכאי לביקורים, או להגדיל את תקרת ההפקדה החודשית לקנטינה העומדת על 1,600 שקלים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

קוטייר מתייחס ליוקר המחייה המאמיר וכותב בעתירתו כי "קיימת עליית מחירים אך הסכום לקנטינה נשאר קבוע ולא מתעדכן". הוא מוסיף כי אסירים שאינם בהפרדה יכולים להתארגן יחד ולהשיג כוח קניה גדול או להעביר ביניהם תקציב ומוצרים מחודש לחודש. הוא אף ציין במיוחד את מחירי הסיגריות וכתב כי "מחירי הסיגריות עלו בהחלטת ממשלה" והתייקרו גם בקנטינה בכלא בשיעור גבוה.

פרקליטו, עורך הדין איתי כהן, מסר: "לבית המספר הוגשה עתירה על מנת שיאפשר גם למי שנמצא בתנאי הפרדה להכניס ציוד וסיגריות באמצעות קרובים ובני משפחה או לחילופין להגדיל את תקציב הרכישה בקנטינה של האסירים, אשר עומד על סכום של 1,600 שקלים, סכום זעום ונמוך אל מול עליית המחירים והמוצרים הנמכרים בבתי הסוהר".

הפופולריים