מים עם יחסי ציבור: איזו סיבה יש לשתות מים מינרליים?

איזו סיבה יש לשתות מים מינרליים?
במים שאנחנו שותים מהברז יש מינרלים. כמה ואיזה? זה משתנה ממקום למקום. העניין הוא, שהרבה ישראלים משלמים הרבה כסף בשביל לשתות "מים מינרליים". כאלה שהתאגידים הגדולים משווקים לנו כ"שמפניה של הטבע". יפעת גליק לא רואה בזה הרבה היגיון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גליק ומים
צילום: גליק ומים

תגידו, למה צריך לקנות בקבוקי מים מינרליים הביתה? הברז פתוח ואפשר לשתות. מה הגיוני בזה שאנחנו כבר בשנת 2023 ואנחנו עדיין קונים מים בכסף? אנחנו קונים את מה שמוכרים לנו בפרסומות, פה יש מים מינרליים, אבל גם מי שתייה מהברז הם מים עם מינרלים, אותו דבר. 

במקומות שונים ברחבי הארץ יש יותר מינרלים או פחות מינרלים אבל זה לא משהו שאי אפשר להשיג דרך בננה או בוטנים, אז מה בכל זאת ההבדל ביניהם? מים מינרליים הם מים עם יחסי ציבור, המים שייכים לחברות משקאות פרטיות, והן ממש רוצות שנקנה מהן בקבוק פלסטיק עם מים במלא כסף ואנחנו משתפים עם זה פעולה וקוראים לזה מים מינרליים, למרות שגם מים מהברז הם מים עם מינרלים. 

ואנחנו חולים על בקבוקים. הציבור בישראל קונה כמעט מיליארד בקבוקי משקה גדולים בשנה הרגילו אותנו לחשוב שמים מינרליים שקונים בכסף הם יותר טעימים כי קנינו אותם בכסף אתם יודעים מה? בואו נקרא מהיום למים שאנחנו שותים מהברז "מים מינרליים" ולמים שאנחנו קונים בכסף "מים מבוקבקים", אני תמיד אומרת: אין על מינרלים, ועוד מהברז. 

הפופולריים