היי, פוליטיקאי בסופר, מה אתה תעשה כדי להוריד מחירים?

פוליטיקאי בסופר - מה תעשה כדי להוריד מחירים?
הסיפתח של נתניהו לקמפיין הבחירות הייתה הופעה ספונטנית בסופרמרקט בירושלים. בחירות שיסובו סביב יוקר המחייה הן בשורה מבורכת, אבל לא מספיק לדבר על זה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סופר, קניות
צילום: צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

זו שוב העונה שבה הפוליטיקאים מבינים שהם חייבים ללכת לעשות קניות בסופר, ואם אפשר שגם יהיה שם צוות צילום, אז בכלל טוב. הראשון שעשה את זה, הוא גם זה שהכי טוב בזה - ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו. תגיד, מר נתניהו, אתה חושב שאנחנו ילדים או מטומטמים?

אני אמור להאמין שאם אתה תתיישב על כיסא ראש הממשלה, כל המחירים יירדו? לא. כי שנינו יודעים שכל המחירים האלה בעולם עולים כרגע, נכון? מחירי האנרגיה, השכירות, הכול. איך זה קשור אליך? מה, אתה קוסם?

וחוץ מזה, אתה היית ראש ממשלה 8,000 שנה. הייתה לך הזדמנות לפרק את מועצת החלב, לשנות את ענף הלול - לא עשית את זה. למה שהפעם זה יהיה אחרת? החיים קצת יותר מורכבים מזה.

נתניהו זה רק הסימפטום. כל הפוליטיקאים ככה, הוא פשוט היה הראשון. שלא תבינו לא נכון, אני אשמח שמערכת הבחירות הזאת, לשם שינוי, לא תהיה על ביבי או לא ביבי, אלא על החיים עצמם, על נושאים אזרחיים, על מחירי החלב, הפנסיות של אנשי הקבע,

אם יקרה הנס הזה, יש לי בקשה אחת מכם אזרחי ישראל כשהפוליטיקאים מבטיחים לכם הבטחות תשאלו אותם בתמורה שאלה אחת - איך? איך את או אתה מתכוונים לעשות את זה? תנו לנו תוכנית, אחת שתיים שלוש. אחרת, בלי תוכנית אלה סתם סרטונים בטיק טוק, לא הרבה יותר מזה.

הפופולריים