ההישג של הישראלים השנה - מול הבנקים

ההישג של הישראלים השנה - מול הבנקים
השנה קרה משהו די מדהים, המון ישראלים וישראליות הצליחו להוריד את הבנקים שלהם על הברכיים ולהוציא פטור מעמלות. שאול חושב שזה הזמן לקחת את זה לשלב הבא, ולהראות לבנקים שאנחנו מוכנים לסטנדרט לאומי חדש בניהול עובר ושב פטור מעמלות לכולם. בלי להתמקח, בלי להתאמץ, פשוט פטור מעמלות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שאול אמסטרדמסקי
צילום: שאול אמסטרדמסקי

אזרחי ישראל, מהמערכת ביקשו ממני שאצלם סרטון חיובי, חגיגי, ליום העצמאות. אמרתי להם "אבל שנתיים כבראני עושה סרטונים, ראיתם פעם משהו חיובי?" אז התאמצתי ונזכרתי שהשנה קרה משהו די מדהים, המון ישראלים וישראליות הצליחו להוריד את הבנקים שלהם על הברכיים ולהוציא פטור מעמלות, כלומר לשלם אפס שקלים על ניהול עובר ושב, על כרטיס האשראי, ולהוציא עוד המון הנחות על עמלת המרת מט"ח, החזקת ניירות ערך ומה שאתם לא רוצים. 

איך אני יודע שזה קרה? כי הם כתבו לי, המון. כל אחד עם סיפור ההצלחה שלו. ובכל פעם שמישהו ראה שמישהו אחר מצליח הוא אמר לעצמו "היי, גם אני יכול", והוציא גם לעצמו אפס על ניהול העו"ש. לכן אני מספר לכם את הסיפור הזה בשביל שתראו שאפשר, ואני חושב שעכשיו הגיע הזמן לקחת את זה לשלב הבא –  הגיע הזמן להראות לבנקים שאנחנו מוכנים לסטנדרט לאומי חדש בניהול עובר ושב פטור מעמלות לכולם. בלי להתמקח, בלי להתאמץ, בלי להיות "ההוא מההייטק", פשוט פטור מעמלות. 

איך נפטרים מהעמלות של הבנקים? המדריך המלא

והאמת היא שזה צריך להיות הסטנדרט של כולם, כמו באמריקה, זה אפשרי.  ואם אתם שואלים את עצמכם "רגע, אבל הבנקים צריכים להרוויח כסף?" אז זה נכון, הם עושים יותר מ-10 מיליארד שקלים בשנה מעמלות. אבל את הכסף הגדול שלהם הם עושים במקום אחר. בריביות.  גם אם לא תשלמו להם גרוש על עמלות הם עדיין יעשו עליכם כסף. 

לכן אין לנו בכלל מה לדאוג לשורה התחתונה של הבנקים, אנחנו צריכים לדאוג לשורה התחתונה של עצמנו. בקיצור, עם קצת מאמץ נצליח ליצור סטנדרט לאומי חדש בניהול עובר ושב פטור מעמלות, לתפארת מדינת ישראל. 

הפופולריים