המלך של הקואליציה: ההישגים של מנסור עבאס

המלך של הקואליציה: ההישגים של מנסור עבאס
קצת יותר מחצי שנה לממשלת בנט-לפיד ומפלגת רע"ם מציגה הישג מרשים: חוק החשמל נכנס לספר החוקים • גילי כהן בוחנת עם סולימאן מסוודה וערן זינגר האם עבאס יותר הרוויח או יותר הפסיד בשש החודשים שחלפו, ואיך מהלכיו השפיעו הן על החברה הערבית, הן על היחסים בין המיעוט הערבי לבין הרוב היהודי?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ההסכת - עוד יום  - מנסור עבאס
צילום: ההסכת - עוד יום - מנסור עבאס

מנסור עבאס הוא אחת הדמויות המסקרנות בפוליטיקה הישראלית. איש אמיץ שעשה צעד חסר תקדים – ועכשיו צריך לספק את הסחורה. וזה אולי קרה אתמול כאשר חוק החשמל נכנס לספר החוקים של מדינת ישראל. בעבור מנסור, בעבור חברי המפלגה שלו ואולי עוד כמה אנשים, זה בהחלט הישג משמעותי.

קינג עבאס | עוד יום עם גילי כהן, סולימאן מסוודה וערן זינגר

אבל מנסור צריך גם לספק את הסחורה לא רק למצביעים שלו, אלא גם לחבריו בקואליציה. להשאיר את הממשלה הזו עדיין חזקה - עד כמה שאפשר עם 61 מנדטים - למרות חוקים שלא יורדים כל כך מהר בגרון בחברה הערבית, למרות ההקנטות בטוויטר, למרות הלחץ שמופעל עליו מימין ומשמאל.

בפרק הזה תבחן גילי כהן בעזרת סולימאן מסוודה וערן זינגר, את מנסור עבאס הפוליטיקאי, שרק בחודש שעבר הפיל כאן פצצה. מה השיג? על מה ויתר? מה יש לו עוד לקדם? ובעיקר - עד כמה זה כבר משהו שגרתי כזה - "מנסור עבאס, בכיר בקואליציה של מדינת ישראל"?

הפופולריים