הולך ונאלם: למה שר הבריאות לא מזהיר מפני הידבקות במסיבות?

למה שר הבריאות לא מזהיר מפני הידבקות במסיבות?
מצעד הגאווה יהיה באוויר הפתוח, שזה אחלה - אבל הוא יגרור איתו שורה של מסיבות במקומות צפופים. ושאול לא מצליח להבין דבר אחד: למה שר הבריאות שומר על שתיקה?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שאול אמסטרדמסקי
צילום: צילום: תאגיד השידור

מחר בתל אביב הולך להתקיים מצעד הגאווה, שזה אירוע מדהים. גם מגניב וגם ססגוני, וגם חגיגה לדמוקרטיה. אפילו לקחתי את הילדים שלי בעבר.

יש לי רק בעיה קטנה אחת עם העניין הזה. התזמון.

הקורונה קצת מתחילה להרים את הראש. עכשיו, שנייה לפני שאתם עפים עליי, אני לא בפאניקה ולא כלום, ואני לא חושב שצריך לבטל את המצעד. תכלס, אין שום הבדל בין זה לבין משחק האליפות של מכבי חיפה, שהיו בו 30 אלף איש.

המצעד מתקיים באוויר הפתוח, אבל אחרי מצעד הגאווה יש המון מסיבות גאווה בתל אביב במועדונים קטנים, סגורים וצפופים. אולי על זה כדאי לחשוב מחדש?

כי בואו, הרגע שמענו את ראש הממשלה אומר על זה שמי שלא צריך לטוס לחו"ל שלא יעשה את זה, ולבן שלי ביטלו את מסיבת הסיום. האם כל המסיבות האלה הן סופר חיוניות כרגע?

המצב הזה קצת מזכיר לי את המצב בפורים 2020. אז זו הייתה תחילת הקורונה, לא כל כך ידענו מי נגד מי. היו המון מסיבות ובסוף זה נגמר במקדם הדבקה בשמיים.

האזינו להסכת עוד יום

נכון, עכשיו המצב אחרת ויש פה שיעור התחסנות גבוה. אני מבין הכול. אבל בכל זאת, אולי כדאי להיזהר?

אני לא בעד לבטל את מצעד הגאווה. מצעד הגאווה הוא אירוע סופר חשוב, זה מפגן של זכויות אדם. אבל המסיבות שאחרי, כן הייתי מצפה משר הבריאות להגיד איזשהו משהו על זהירות בעניין הזה. בינתיים לא שמעתי אותו אומר מילה.

הפופולריים