"אם אתה ראש ממשלה ומי שמנהלת את המדינה זו שאשא ביטון - לך הביתה"

פקה פקה שאשא? מסר מחושב של נתניהו לתומכיו
שלי וגואטה לא יכלו שלא להגיב לריאיון הפקה פקה של ראש הממשלה אצל אריה גולן. "מסר מחושב שהוא שם בפה של התמוכים שלו כסלוגן לדיקלום" אמרה יחימוביץ', ותהתה - ממתי אנחנו מחוייבים להגיד תודה לנבחרי הציבור על שהם ממלאים את התפקיד שלהם?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

כמו זמר שעולה להופעה ומשלהב את הקהל עם "נה נה נה", ככה נתניהו שם סלוגנים בפיות תומכיו. "פקה פקה שאשא שאשא? מסר מחושב של נתניהו כדי שתומכיו ידקלמו", אמרה אתמול שלי יחימוביץ' בפתח "שלי וגואטה" בכאן רשת ב. נושא השיחה הוא כמובן הריאיון שנתן ראש הממשלה לאריה גולן באותו בוקר.

מן העבר השני של המיקרופונים, יגאל גואטה ביקש להזכיר משהו שקצת נשכח עם המסר של נתניהו – מה הייתה השאלה שהוא נשאל. "אנחנו לפעמים שוכחים שהשאלה הייתה 'מה אתה אומר על זה שיש 6,000 אנשים שמתו'", ציין גואטה. "אתה בא לומר שבגלל ח"כ ד"ר שאשא-ביטון יש 6,000 מתים? – אם אתה ראש ממשלה ומי שמנהל את המדינה זו שאשא-ביטון, אז לך הביתה".

רגע לפני שמסיימים, זמן לתודות. לראש הממשלה כמובן. "נתניהו רומז לאריה כל הריאיון – תגיד לי תודה שחוסנת", אמרה יחימוביץ'. "ממתי הדבר הזה קיים? אני אמורה ללכת ברחוב ולהגיד תודה על הכביש שסללו לי, תודה על ביטוח הבריאות שיש לי ותודה למי שגורם לשמש לזרוח בבוקר?".

הריאיון המלא מ"הבוקר הזה" בכאן רשת ב

הפופולריים