יאללה מספיק! לא צריך אולימפיאדה. בבקשה תקומו ותודיעו | מכתב פתוח לוועד האולימפי

יאללה מספיק! לא צריך אולימפיאדה | דעה
הספורטאים מתחננים, אבל הוועד האולימפי מסרב בהתנשאות להודיע על ביטול האולימפיאדה. באמת מצפים שהם יעזבו את ההורים בבית וייסעו ליפן?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אורי לוי
צילום:

אני חולה ספורט. אבל חולה ספורט במלוא מובן המושג. אני מתגעגע להכול, לכדורגל ולכדורסל. אני לא יכול בלי הכדורגל האנגלי. לא תקין, באמת לא תקין. ואני לא יכול בלי כדורסל. אני מת על הליגה שלנו בכדורסל.

אין כלום, שום דבר. סדר הגודל של הפסקת הספורט חריג לגמרי. כולנו זוכרים שבמלחמת יום כיפור הייתה הפסקה בליגות כאן בישראל, במשך המלחמה כמובן וגם אחר כך. אני זוכר היטב גם את תקופת מלחמת המפרץ, שהליגות כאן הופסקו מפחד הטילים והסקאדים. הכדורגל היה חסר מאוד, אבל ידענו שהוא יתחדש, ושזה רק כאן בישראל.

אבל אם יש מישהו שמביא לי את הסעיף זה הוועד האולימפי הבין-לאומי. הם החליטו - תהיה אולימפיאדה. מסרבים להגיד שהאולימפיאדה בקיץ הזה תבוטל. למה מה? מה, הם שהם מעל כולם? למה זה צריך להיות ככה? ספורטאים מבקשים, מתחננים לוותר על האולימפיאדה. הוועד האולימפי האמריקני, ועד השחייה האמריקני, כולם מתחננים. למה צריך להתחנן?

מה זאת אומרת, הכסף יקבע אם הספורטאים יישארו בריאים או לא יישארו בריאים? וגם זה סוג של התנשאות של הוועד האולימפי. הם תמיד מעל הכול, להם הכול מותר. יאללה מספיק! לא צריך אולימפיאדה. בבקשה תקומו, תודיעו, תדחו את האולימפיאדה. שהספורטאים יידעו שיש להם נחת, שלווה.

הם יכולים להתמודד כמו כולנו עם הקורונה. נניח שיש אולימפיאדה. מה יעשו הספורטאים? הם צריכים לשמור על אבא ואמא שלהם. אז עכשיו הם יתכוננו לאולימפיאדה, ויגיעו בקיץ למשחקים האולימפיים? הם יעזבו ככה את הכול? את הבית, את ההורים, וייסעו לאולימפיאדה ביפן? בחיי, תחשבו פעם שנייה.

הפופולריים