נתניהו מחפש חיסון לקורונה - קודם שישקיע במערכת הבריאות

כאילו אין משבר: רה"מ מחפש חיסון לקורונה
רה"מ רוצה להקים מפעל חיסונים לנגיף, דווקא על רקע הקריסה של המערכת בארץ. זה הכי פופולרי היום לדבר על הקורונה, וזה בוודאי מביא קולות, אבל אם כבר יש כסף למפעל - עדיף להשקיע אותו בסל התרופות ובעוד מיטות אשפוז
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חיסון, זריקה
צילום: צילום: אי-פי

ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה על הקמת מפעל חיסונים בישראל, בניסיון לייצר חיסון לנגיף קורונה. זה קורה בתום דיון חירום שכינס. זאת ועוד, המטה לביטחון לאומי הוא שינהל את ההיערכות להגעת הנגיף לארץ. איזה יופי, סופסוף ראש הממשלה מתייחס לענייני בריאות בדיוק בנקודה שהכי מטרידה את אזרחי ישראל - המחלקות בבתי החולים כבר לא קורסות, ילדים כבר לא ישנים על הרצפה כי אין מיטות אשפוז, לחולי הסוכרת כבר יש מספיק כסף לתרופות ויש תרופות לכל אזרחי מדינת ישראל והרופאים כבר לא קורסים תחת הנטל וכולם משלמים להם כמו שצריך.

הכול טוב. ולכן ראש הממשלה יקים מפעל חיסונים לקורונה. צודק. ישראל היא המדינה שהותקפה על ידי קורונה יותר מכל מדינה אחרת בעולם, וכשאין מספיק כסף למערכת הבריאות, צריך להשקיע את הכסף שם - במפעל שתיקח חצי שנה עד שתימצא לו אדמה, ועוד חצי שנה לקבל אישורים, ועוד שנה-שנתיים או שלוש עד שימצאו את החיסון.

נכון, זה הכי פופולרי היום לדבר על קורונה, וזה בוודאי מביא קולות, אבל אם כבר יש כסף למפעל, אולי קודם נבנה עוד מחלקות? אולי נשקיע בסל התרופות? בינינו, אנחנו לא היחידים בעולם שמחפשים חיסון לקורונה.

הפופולריים