למה זה עולה לנו?

למה זה עולה לנו?
ארבעה חודשים לממשלה ויוקר המחיה ממשיך לעלות. יואב קרקובסקי מברר עם ליאל קייזר מה נעשה לעומת ההצהרות ועם נשיא איגוד לשכות המסחר אוריאל לין, מה אפשר וצריך לעשות | האזינו לעוד יום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הסכת - עוד יום - יוקר המחיה
צילום: צרוב

אני בטוח שאתם זוכרים ואם לא, אנחנו כאן בשביל זה. רק לפני שמונה חודשים, כשהיה ראש האופוזיציה - זה היה הדבר היחיד שהוא דיבר עליו. לא מאמינים? תבדקו, ותראו שהיוטיוב של בנימין נתניהו ושל הליכוד לפני הבחירות עוסקים ק בדבר אחד - יוקר המחיה.

יוקר המחיה | עוד יום

עכשיו כשזו המשמרת שלו - הוא רואה שזה לא כל כך פשוט. ממש לא. זה היה מאוד קל עבורו - לנתניהו, לתקוף את הממשלה הקודמת של לפיד-בנט על יוקר המחיה. אין שם גנאי שהוא לא כינה את לפיד ובנט. הוא טען שהם לא יודעים לנהל את הכלכלה.

הוא הבטיח הכל - מהורדת המשכנאות, דרך הורדת המיסוי, ואפילו הפחתת הארנונה. אבל השיא - ועל זה הוא גם צילם לא מעט סרטונים - נתניהו הבטיח חינוך חינם לילדים מלידה ועד גיל שלוש. וזה, התברר לו, הרבה יותר מסובך. 

אז נתניהו של לפני הבחירות דיבר מול הציבור הרחב על טיפול בבעיה שהכי העיקה עליו בימי הממשלה הקודמת - אבל מיד לאחר הקמת הממשלה, יוקר המחיה נשכח - ועל סדר היום הפוליטי והציבורי רק נושא אחד - הרפורמה המשפטית.

הפופולריים