דעה

מסר לבנקים - נפלתם על הדור הלא נכון

מסר לבנקים - נפלתם על הדור הלא נכון
במקום לגלגל את עליית הריבית אלינו - הבנקים מגלגלים אותה לקמפיינים. בנק מזרחי-טפחות בישר על קמפיין חדש, בו הפרזנטור דביר בנדק יפרגן לכל המתחרים על השירות שלהם. אז מתי יעברו הבנקים לפרגן גם ללקוחות שלהם?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שאולוג 26.06.23
צילום: .

בנק מזרחי טפחות, הביא הבוקר את הסעיף. הם שלחו הודעה לעיתונות ובישרו על קמפיין שיווק חדש, שבו הפרזנטור שלהם, דביר בנדק, הולך לפרגן לכל המתחרים על השירות שלהם - אה? בנק אחד שמפרגן למתחרים, איזה מהלך שיווקי מדהים.

רק שאלה, תגידו התחלקתם על השכל? זה מה שמעניין אותי, הלקוח, שתפרגנו לבנקים האחרים? השנה היא שנת 2023 ומה בדיוק מבדיל ביניכם הבנקים? אחד אדום, אחד כתום. בנק אחד הולך עם רותם סלע והשני עם עמוס תמם, נו ומה איתי?

לא, כי בשנה האחרונה בנק ישראל העלה את הריבית שלו, והעלה והעלה והעלה, והבנקים, מה אתם עשיתם? גלגלתם את זה ללקוח? לא. גלגלתם טיפונת את זה לפיקדונות של משקי הבית. גילגלתם הרבה יותר ללקוחות שאתם באמת רבים ומתחרים עליהם - הלקוחות עם הכסף הגדול, ואת רוב הכסף הכנסתם לכיס שלכם.

על זה דביר בנדק הולך לפרגן לבנקים האחרים? על זה שהרווחתם יותר מ-20 מיליארד שקלים בשנה, על הכיס שלנו?. הגיע הזמן שהבנקים יתחילו להפנים שפרזנטורים וקמפיינים זה לא מה שאנחנו הלקוחות צריכים. אותנו לא באמת מעניין איזה בנק אנחנו, הם כולם אותו דבר.

אנחנו יודעים להפקיד כסף בפיקדון, בכל בנק שאנחנו רוצים להיות בו לקוחות, העיקר שייתנו לנו תנאים טובים. אנחנו יודעים ללוות כסף מכל בנק שאנחנו רוצים, בלי להיות לקוחות, העיקר שייתנו לנו תנאים טובים. זה מה שמעניין אותנו ב-2023 נפלתם על הדור הלא נכון.

אנחנו יודעים להזיז כסף בקליק ממקום למקום, תריבו על הדברים הנכונים ותבדלו את עצמכם בשירות ובתנאים שאתם נותנים לנו. תהיו הוגנים ובצד שלנו. אל תחגגו רווחים ואחרי זה תפרגנו אחד לשני. אם הייתי רוצה "פיל גוד" מדביר בנדק, הייתי צופה בפרקים של סברי מרנן. 

הפופולריים