הקולות בחוץ - ועדות מילצ'ן בפנים: יומן ברייטון

הקולות בחוץ - ועדות מילצ'ן בפנים: יומן ברייטון
באולם כנסים במלון ישן על חוף ימה של אנגליה מעיד המפיק המיליארדר במשפט נתניהו. תמר אלמוג הביאה את הקולות מחוץ לאולם ואת עיקרי העדות מתוכו | עוד יום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדות מילצ'ן בתיקי נתניהו
צילום: כאן חדשות

אחרי חודשים ארוכים שבהם משפט נתניהו מתנהל לו בעצלתיים, שני אירועים שהתרחשו פחות או יותר במקביל החזירו אותו לראש הכותרות, גם אם לזמן קצר. בברייטון שבאנגליה החלה להישמע עדותו של המפיק ההוליוודי ואיש העסקים המיליארדר ארנון מילצ'ן, בעבר חברם הקרוב של הזוג נתניהו, ומי שעומד במרכז תיק 1000 - תיק המתנות. הסיגרים והשמפניות במאות אלפי שקלים, זוכרים?

אבל רגע לפני שזה קרה פצצה הוטלה בתיק 4000. בשיחה בדלתיים סגורות, שרק חלק מפרטיה הודלפו, ובצעד די יוצא דופן, אותתו השופטים לתביעה - כדאי לכם לחשב מסלול מחדש ולרדת מסעיף השוחד כי יהיה לכם קשה להוכיח את אשמתו של ראש הממשלה בסעיף החמור הזה. ואולי, הציעו השופטים, כדאי בכל זאת להתכנס לעסקת טיעון. התביעה מצדה, לפחות לפי שעה, ממשיכה בתוכנית המקורית, אולי להתרסקות אפשרית.

דניאל אופיר שוחח עם תמר אלמוג, שליחת כאן חדשות לברייטון, ועם עורך הדין מיכה פטמן, סנגור פלילי מהבולטים בארץ וגם בתחילת הדרך חבר בצוות ההגנה של בנימין נתניהו.

הפופולריים